Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy powstanie jakiś film o Tomku Mackiewicz. Wspaniały człowiek to był, niesamowicie zdeterminowany. 8 razy próbować wejść na górę, w końcu osiąga to i tam już zostaje. Z jednej strony ogromnie motywuje by iść po marzenia. A z drugiej czy aby na pewno, za wszelką cenę? Niesamowita symbolika i idealny materiał na film

Ale co tam, lepiej produkować jakieś miłosne pierdy typu #365

Ehh

#film #gory #himalaje #przemyslenia #filozofia
  • 5
@pilot1123 Ile tych filmów jest? Taki dobrej jakości, kinowy to tylko Everest. A ile jest filmów o miłości i innych tego typu pierdach? Niestety ludzie Wola oglądać #!$%@? niskich lotów więc i dlatego tylko takie powstają.
@pilot1123: Umieranie w zimnie? Co Ty mówisz? Naprawdę nie widzisz magicznej symboliki tego wszystkiego? Nie widzisz przekładu na życie wielu osób, którzy tak jak Tomek próbują xxx razy zrealizować marzenia? I że nie zawsze jest to dobre? Nie za wszelką cenę? Jak dla mnie to jest mega scenariusz na film. I tak, nie lubię nudnych pierdów.

Oglądnij sobie na przykład siła spokoju i daj znać co myślisz. Z takiego filmu można
Naprawdę nie widzisz magicznej symboliki tego wszystkiego? Nie widzisz przekładu na życie wielu osób, którzy tak jak Tomek próbują xxx razy zrealizować marzenia?


@Xtreme2007: nie, ja ze wsi jestem :P

Z takiego filmu można wynieść coś dla siebie a nie zmarnować 2 czy 3 godziny na bezrozumnej rozrywce.


@Xtreme2007: czyli jak ktoś idzie na kebsa to mu trzeba ustawowo wciskać grecką sałatkę, bo zdrowsza? ktoś się chce rozerwać to nie