Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony matki kupować 8 letniemu dziecku plecak do szkoły firmy GUESS? Ja rozumiem kogo stać to stać i chu... mnie to obchodzi, ale wiadomo jak teraz w szkole jest, kto nie ma ajfona 11 pro to jest nikim i w sumie od zawsze tak było, tylko za moich czasów to dziecko mówiło matce i ojcu że chce nowego Siemensa, czy Nokie, albo plecak Nike czy adidas i jeżeli kogoś było na to stać to ok chociaż 20 lat temu mało kogo, natomiast dziś to matka sama mówi dziecku że ma nosić guess, a nie guccii i jeszcze specjalnie wrzuca to na insta żeby wszyscy wiedzieli.

#szkola #p0lka #wychowanie #moda #dzieci #matka #logikarozowychpaskow
thebestisyettocome - Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony ma...

źródło: comment_1583596829aqdFc44OGUSmbyE5airJ37.jpg

Pobierz
  • 69
Większość koszulek Armaniego, torebek LV czy plecaki GUESS to podróbki. Zaufaj mi, 90% tego co widzisz na ulicy to podróbki


@Nikczemny_Pomidor: Prawda a na większości tych ludzi to jeszcze wygląda prześmiesznie, bo widać, że ich na takie ciuchy nie stać i noszą podróby, bo to wszystko strasznie kontrastuje z resztą ich stanu posiadania xD Udawanie kogoś kim się nie jest żeby się pokazać jest zdecydowanie gorsze niż bycie kimś normalnym czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@thebestisyettocome: dzieci powinny zostać dziećmi, za moich czasów to plecakami się rzucało w dal, zjeżdżało na nich ze schodów i robiło inne #!$%@? rzeczy. Jeżeli dziecko, może pozostać dzieckiem, to nie ma sprawy, a jak matka ma przesadnie pilnować by nie zniszczyła, to jest #!$%@?ą matką, która myśli że jest spoko matką bo hajsy wszystko załatwią.
@thebestisyettocome: jak kogoś stać to może i kupić dziecku plecak za 100k a Tobie nic do tego. Tak samo z fotkami, jak jakieś biedne madki wrzucają fotki zrobione telefonem z aparatem VGA b0mbelk0m w gówn0 ubraniach z bazaru taki i b0gate mamusie mogą wrzucać fotki z profesjonalnej sesji dziecka ubranego w guczi