Wpis z mikrobloga

@pacuja: @ksaler:
To się nazywa Corten i do tej pory nie mogę uwierzyć, że pokryli tym gównem dwa okazałe budynki w centrum przed samym dworcem... Jeszcze jakby zachowali jakąś symetrię przy kładzeniu tych blach, a w takiej formie wyglądają jakby cała ekipa budowlana była 24/7 pijana ( ͡° ʖ̯ ͡°) Same budynki i ich otoczenie wyglądają ok, ale to pokrycie ( ͠° °
@ksaler: na żywo jakos lepiej to wygląda imo.. Jak jedziesz 6 sierpnia w stronę fabrycznej to wygląda lepiej niż z bliska (idealnie jeden wieżowiec jest pomiędzy kamienicami)xD
Zauwżyłem, że Norwegowie lubią sobie "szpecić" takim stylem swoje miasta. W Drammen stanął jebitny wieżowiec (swoją drogą jedyny), cały rdzawy- tam to dopiero #!$%@? wygląda xD
Jak jedziesz 6 sierpnia w stronę fabrycznej to wygląda lepiej niż z bliska (idealnie jeden wieżowiec jest pomiędzy kamienicami)xD


@Figlarz: nie no z jakiejś perspektywy nic nie mam do tych wieżowców, rzeczywiście ładnie majaczą na horyzoncie. Jednakże z bliska... no nie mogę #!$%@? xD Zardzewiały kloc bez lekkości. Mogliby obok niego postawić ten budynek TVP - pasowałby idealnie :P