Wpis z mikrobloga

Chciałabym się odnieść do tego wpisu link

Czy to jest sukces użytkowników wykop? Bo chyba czegoś nie rozumiem. Czyli jeśli taka dziewczyna jak ja i mi podobne które pokazują się na tagu #wgw bo lubią swoje ciało i ekscybionizm, są tutaj piętnowane? Nie mam na myśli zaczepnych komentarzy tylko to, że użytkownicy tego portalu odnajdują dziewczyny i im niszczą życie. Czy to jest normalne?
Wy którzy to robicie powiedzcie mi daczego? Dla tych 300-900 + pod wpisem o których po paru miesiącach nikt nie pamięta? Czy po to by jak w linku powyżej zniszczyć dziewczynkę życie bo chciała pokazać kawałek ciała na forum gdzie jest tag #wgw Nie rozumiem specyfiki tego tagu na tym forum.
Proszę właściciela tagu #wgw by napisał: „Jeśli dodasz coś pod tym tagiem to zniszczymy Tobie życie bo lubimy +”
Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych snów.

#olawgw <— do obserwowania/czarnoliswowania
#wgw
  • 51
@OlaWGW: to tylko mała grupka ale akurat dotyczy to ciebie

Według danych z grudnia 2018 roku Wykop.pl ma 95 mln odsłon miesięcznie, 8,6 mln unikalnych użytkowników miesięcznie i ponad 800 tys. zarejestrowanych użytkowników.
@OlaWGW: gówniarze albo przegrywy którzy maja za dużo wolnego czasu i nasrane w głowie. Zastanawiam się tak, jak nudne trzeba mieć życie żeby marnować swój prywatny czas na odszukanie jakiejś laski i niszczenie jej życia. Po co? Komu się pochwalić takim czymś? Jak to gówniarz na utrzymaniu rodziców no to jeszcze jestem w stanie pojąć. Nie pracuje, nikt go nie lubi to wyżyje się na kimś. Ale dorośli ludzie którzy pracują
@OlaWGW: Masz dziesiątki jak nie setki stron w internecie dla takich jak ty i tobie podobnych.

Ty wybrałaś „portal” o wszystkim i o niczym, gdzie panuje względna anonimowość, liczba użytkowników dochodzi do miliona, i nagle się oburzasz, ze znajdzie się wśród nich promil, który z uśmiechem na twarzy za cel postawi sobie wyszukanie takich jak ty? XD

No sorry, ale równie dobrze możesz to wrzucać na fb. Prawie tak samo dobry
@OlaWGW: A w czym widzisz problem? Chciałabyś zakazać wrzucania gołych cycków do internetu? Nakazać noszenie hidżabów? Ona ma prawo cycki wrzucić tak samo jak inni maja prawo wyrazić swoją opinię, podzielić się informacjami. To nie jest zabronione.
jak nudne trzeba mieć życie żeby marnować swój prywatny czas na wrzucanie gołych cycków


@JesMan: Czemu poniżasz osoby, których nawet nie znasz? Każdy z wolnym czasem ma prawo robić co mu się podoba - a takiemu internetowemu moraliście gó...wno do tego.