Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott dwa dni temu wrzucił zdjęcie swoich zakupów i najbardziej obyci z wykopowiczow wypomnieli mu kiepską jakosc papieru toaletowego i w sumie pozostałych zakupow.
W tym momencie zdalem sobie sprawę jakie szczescie mnie spotkalo, gdy trafiłem na ten portal z wydawałoby się smiesznymi obrazkami.
Ale nie, gdzie indziej znajde tylu ludzi sukcesu, którzy poświęca swój wydawałoby się cenny czas zeby doradzić zwyklym smiertelnikom co wybrać na codziennych zakupach.
Dlatego od tej pory bede przy kazdych zakupach konsultować się z Wami bo ja biedny przedsiębiorca mało mam czasu zeby spuszczać sie nad każdą decyzją zakupową. Na początek pociagne temat papieru do dupy i pytam czy picrel jest godny.
Wołam eksperta @Jestem_Tutaj i pokornie proszę o ocenę, gdyż nieswiadomie kupowałem 2 warstowy, myslac ze i tak go złożę kilka warsw i to da mi satysfakcję, ale okazuję sie ciag geometryczny nie jest wystarczający przy poczatkowej liczbie 2.
Czowiekbalkon - @MichaelScott dwa dni temu wrzucił zdjęcie swoich zakupów i najbardzi...

źródło: comment_1583787691ggbiksTg7RqjhG5qEfN1wL.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz