Wpis z mikrobloga

Mireczki z #java #androiddev, gorąca prośba. Jestem całkowitym noobem w Javie i mobilkach i chyba zabrałem się za projekt ponad swoje siły, ale nie mogę się wycofać, bo już zgłoszony prowadzącemu. Staram się jak mogę, korzystając z Internetu i książek, ale mam teraz problem, nad którym siedzę już kilka godzin i chyba nie będę wstanie go samemu przeskoczyć.
Potrzebowałem generować listę produktów z bazy danych i sobie z tym w miarę poradziłem, dużo się naczytałem o DataBindingu, problem w tym, że potrzebuję teraz przerobić Activity z całym kodem do tego na Fragment, tak coby mieć dolną nawigację. I nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, ktoś byłby w stanie jakoś pomóc?

Tutaj kod z Activity, które muszę przerobić na Fragment:
http://www.wklejto.pl/818256

#kiciochpyta #programowanie
  • 5
@Bratkello: Byłem w tym wątku, ale przecież on ma zupełnie inny kod niż ja. Jeśli Ty tam widzisz rozwiązanie dla mojego problemu, to widocznie siedzisz w Javie dużo dłużej, a ja, jak już wspominałem, jestem kompletnym noobem.

Skoro nie data binding to co innego?
Pobieram produktu z Firebase, każdy produkt ma nazwę, opis i cenę, i muszę na podstawie ilości pobranych produktów stworzyć ich listę z 3 textViewami i buttonem na