Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: ziom ja nie bronię nikogo oprócz życia.
Jak ktoś umrze to nie wskrzesisz go udowadniając, że to było niekonstytucyjne.
Państwo można odbudować, komunę można obalić, konstytucję obronić ale najpierw pokonajmy wirusa bo bez ludzi #!$%@? zrobimy. Uważam, że to dobry ruch i widząc co się dzieje powinni go wykonać wcześniej.
  • Odpowiedz
xDDDDDDD. Wladza nie przestrzega obowiazujacego jej prawa, a Ty mnie wyzywasz, Ty sie dobrze czujesz czlowieku? I jeszcze przyzwalasz wladzy na lamanie prawa xD


@niezdiagnozowany: Bo Polska to taki żałosny twór, że tu ludzie uwielbiają być trzymani pod butem. No muszą. Puszczeni sami sobie nie dają rady, musi być ktoś nad nimi, kto pokaże gdzie ich miejsce i wydyma na podatkach, kolejnych z dupy obostrzeniach, regulacjach, aferach i można tak wymieniać
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Nie tyle może wszystko, co wszystko uchodzi jej płazem, bo durny Polak szybko zapomina, na błędach się nie uczy a i #!$%@? też ma, byle 500 złotych ochłapu dostanie. Wieczorem wtłoczy się mu do głowy papkę z TV, bo sam myśleć nie potrafi i autobus #!$%@? mija kolejny przystanek.
  • Odpowiedz
@avangarda: tylko ze teraz mamy inna sytuacje, mysle ze te 500plus nie ma juz znaczenia, a ludzie sami chca ograniczania ich praw, a przede wszystkim innych praw i to wbrew obowiazujacemu prawu, a nawet z przyzwoleniem ludzi, przeciez to jets chore.
  • Odpowiedz
@avangarda: mam przeczucie że pijesz do mnie.
Tu nie chodzi o świadomym byciu pod butem. Tylko, że mamy taką inteligencję tłumu jaką mamy (z wiadomego powodu - mord, komuna) i skoro ludzie są tępi, bo jakby byli mądrzy to by nie łazili i nie byłoby konieczności tego co jest. Władza jest zła a ludzie są tępi no to jaką władzę mogą wybrać tępi ludzie?

To, że ktoś robi za granicą, ma
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Daj spokój, nie ma sensu. Jak widać wykopki lubią mieć but na mordzie.
Mamy dobrą konstytucję przygotowaną i na trudne czasy, z wymienionymi w niej stanami nadzwyczajnymi. Wystarczy jeden z nich ustawą ogłosić, ale jak widać lata komuny nauczyły Polaków, że władza prawa przestrzegać nie musi.
  • Odpowiedz
@WirusowaPotworzyca: Piję do większości Polaków, bo demokracja to właśnie taki ustrój, że decydują (tak im się wydaje) przygłupy. Nie wiem co ma praca za granicą do tego wszystkiego, debile są wszędzie. To prawda, mordy i komuna nie są tu bez znaczenia. Kiedyś słyszałem, że "stare pokolenie musi wymrzeć". Absolutnie #!$%@? to zmieni, bo słucham i widzę tych trzydziestolatków i tak samo nasiąknięci #!$%@? i mentalnością. W sumie czemu tu się dziwić,
  • Odpowiedz
@avangarda: szybko oczekiwałeś powrotu inteligencji jak patrzysz na 30 latków. Moim zdaniem do odrodzenia prawdziwej, świadomej inteligencji potrzeba wielu pokoleń. Obecnie mamy wysyp studentów, magistrów i doktorów ale w większości bez pokrycia. Dodatkowo kuszeni i mamieni przez gównomedia i rozrywki pokroju tiktok, doklejanie uszek, fb i życiem na pokaz.

Trochę jeszcze musi tej wody upłynąć.
  • Odpowiedz
@WirusowaPotworzyca: Pełna zgoda z tym, co napisałeś. Po prostu ciężko mi się pogodzić z tym, że to wygląda jak wygląda, jestem wręcz zły, a to się potęguje, kiedy mam na względzie moją znikomą możliwość przeciwdziałania czy naprawy takiego stanu rzeczy.
  • Odpowiedz