Wpis z mikrobloga

i cyk 60 gr xd


@ShineLow: zabronisz mu? Jak płaca taka praca.
@Bekazwas: kojarze cejrowskiego, kolonke i tego od szczęść Boże reszty nie znam

Nie mam zamiaru podkradać Tobie idoli.


@prawa_reka_sorosa: Giertycha ukradłeś. Pamiętam jak broniłem go za pomysł z mundurkami ale czytelnicy GW sie wtedy pluli. A jak wspominał coś o zboczeniach to nawet sam naczelny wymyślił hasełko z worem i jeziorem. Może i na trynkiewicza przyjdzie czas?
@Bekazwas: Cejrowski, Kolonko, Braun to oszołomy. Zgadza się. Przez długi czas poważałem Michalkiewicza. Lubiłem go słuchać. Wielokrotnie powtarzał, że jednym z głównych problemów Polski jest potencjalne roszczenie Żydów do polskiego mienia. I co? Miał racje, kilka miesiecy było o tym głośno w mediach. Natomiast straciłem do niego szacunek gdy na swoim kanale prosił subskrybentów o datki na jego mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było kompletne pogwałcenie
@prawa_reka_sorosa: Twoim może nie ale w gorące z ponad 1500 plusików ktoś z szanowanych użytkowników tego portalu chyba pomógł wywindować. Lepiej byście wrzucili w gorące a najlepiej przypieli informację, że wszystkie maseczki trzeba dezynfekować a te chirurgiczne zdjąć już po 20 minutach bo mam wrażenie, że wszyscy myślą, ze jak kupili 20 sztuk chirurgicznych to są niesmiertelni. Z drugiej strony bekazwas i 20 innych osób uważa, że moim idolem jest kolonko
z ponad 1500 plusików ktoś z szanowanych użytkowników tego portalu chyba pomógł wywindować.


@VrubeL: No i co z tego? Plusik pod śmiesznym obrazkiem na portalu ze smiesznymi obrazkami, oznacza ze ktos jest moim idolem lub pomagam jakiejś sprawie? xD Tygodnik Nie wrzuca śmieszne treści i dlatego ich tutaj wrzucam, a nie dlatego ze Jerzy Urban jest moim idolem.

bekazwas i 20 innych osób uważa, że moim idolem jest kolonko


@VrubeL:
prawarekasorosa - > z ponad 1500 plusików ktoś z szanowanych użytkowników tego portal...

źródło: comment_1585129238gHk2fqs59ekNnlFSC0QGce.jpg

Pobierz
Plusik pod śmiesznym obrazkiem na portalu ze smiesznymi obrazkami, oznacza ze ktos jest moim idolem? xD


@prawa_reka_sorosa: Racja sam plusuje memy antylgbt co wcale nie oznacza, że jestem homofobem.

Niech ktos.


@prawa_reka_sorosa: Niestety nie należe do: "... farmy użytkowników którzy to kształtują waszą rzeczywistość poprzez wykopywanie/zakopywanie znalezisk..."
Z drugiej strony może choć raz Wasze spamowanie na coś by się przydało?
Racja sam plusuje memy antylgbt co wcale nie oznacza, że jestem homofobem.


@VrubeL: Jak dla mnie to możesz plusowac nawet martwe płody ¯\_(ツ)_/¯

Niestety nie należe do: "... farmy użytkowników którzy to kształtują waszą rzeczywistość poprzez wykopywanie/zakopywanie znalezisk..."


Aha, to super. Cos jeszcze?