Wpis z mikrobloga

W końcu dostaliśmy wytyczne dotyczące stomatologii - tego jak mamy pracować, jakie zabiegi ograniczać (np. nakazują ograniczyć maksymalnie procedury z ortodoncji, protetyki, większość procedur periodontologicznych - skaling, piaskowanie itd.) i jak się chronić, od Ministerstwa Zdrowia! Wołam osoby, które plusowały mój wcześniejszy wpis dotyczący kompletnego braku reakcji Ministerstwa.

https://www.wykop.pl/link/5408123/w-koncu-sa-oficjalne-wytyczne-ministerstwa-zdrowia-dla-stomatologow/

#stomatologia #koronawirus #dentysta
  • 112
@SkrytyZolw czyli jak mnie od 2 tygodni boli pomiędzy 4 i 5 przy gryzieniu np bułki i jedzeniu np. Słodyczy, owoców ltp. To się może załapię? ()
@SkrytyZolw: mam pytanko w sumie. Założono mi opatrunek leczniczy na zęba, który miał być wymieniony na trwałe wypełnienie po 3 msc, co wypadało pod koniec marca. Czy nic się nie stanie, jeśli on trochę dłużej posiedzi w zębie? ;_; nie mam żadnych dolegliwości z tym związanych i mi to w ogóle nie przeszkadza, ale trochę się martwię. I tak mój gabinet jest na razie zamknięty...
@paziu: myśle że właśnie spoko donosic ten aparat kilka dodatkowych miechów, przynajmniej sytuacja z zębami będzie stabilna i nic się nie stanie. Nie będzie zaskoczeń. Jak ja zdjąlem aparat to po 2 miesiacach zęby mi się wykrzywiły do dawnego stanu xD okazało sie, że były błędy w leczeniu