Wpis z mikrobloga

#rankingkoronny #koronawirus

Tak jak wspominałem w tym tygodniu, do mojego rankingu chciałbym dać jakieś nowości, newsy statystyczne, oczywiście, jeśli potrafiłbym to zrealizować. Ta wiadomość jest skierowana do moich subskrybentów, którzy mnie obserwują (222 osoby, w życiu bym się nie spodziewał takich wyników), oraz subskrybentów kanału #rankingkoronny - 2617 osób.

Podawajcie propozycje, co można spełnić to spełnię. Ja osobiście mam zajefajną satysfakcję, że moja działalność jest rozpowszechniana dalej. Takie nastały czasy, że osoba, która śledziła statystyki piłkarskich lig europejskich jak BuQwald, swoje zainteresowania przeniosła na koronkę. Rozwijać temat mam zamiar jak najdłużej to możliwe, aktualizacje, tak jak wspominałem wcześniej, prowadzę na bieżąco, bez opóźnień czasowych, o ile mam możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za wsparcie w wiadomościach i postach, doceniam to cholernie. Wielokrotnie Mirki mi przekazywały informację, gdzie byłem przed mediami rządowymi. Ciężko takiego czegoś nie docenić. W chwili obecnej doskonale widać, iż śmiertelność koronki jest ukrywana.

Plusujcie, odpisujcie, hasztagujcie kanał, krytykujcie co robię źle, co można zmienić, dodawajcie BuQwald do obserwowanych - swoją robotę, tak sądzę, spełniam rzetelnie. Siła wykopu działa prężnie, także no... ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kupie siła, osobiście subskrybentów i obserwujących mnie odbieram za rodzinę, mając prawie 3000 ludzi, jesteśmy w stanie zrobić więcej ;) Im większa motywacja, tym i ja mogę prężniej działać.
  • 12
@Klofta: Osobiście bym ukoronował kilka osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej działam bezobjawowo, albo jestem wolny od koronki, a szkoda, bo zawsze chciałem być królem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BuQwald: A ja Ci powiem, ze bardzo doceniam Twój humorystyczny komentarz dotyczący sytuacji w rankingu, rywalizacji miedzy województwami, ten taki a la sportowy. Dlatego zachęcam Cię do dodawania ich więcej, bo te odautorskie fragmenty wstrzykują trochę luzu do tego całego burdelu wokół nas.
Dzięki za świetną robotę
Moim zdaniem przydałaby się prognoza (np. według wykresu logarytmicznego) na kolejny dzień i później zestawienie ile było/co miało być.