Wpis z mikrobloga

Jestem w 3 klasie liceum (klasa maturalna) i teraz rodzi sie kilka problemów
o oceny np z geografi mam tylko 2 oceny i nauczycielka od 3 miesięcy ma moje sprawdziany i ich nie sprawdza (twierdzi ze ja ich nie pisałem) wczoraj napisała do mnie ze grozi mi nieklasyfikowanie z powodu braku ocen i teraz rodzi się pytanie jak rozwiązać ten problem? Oczywiście nauczanie zdalne w naszej szkole nie istnieje.Kiedy mam niby jakieś inne zdobyć jakieś oceny skoro mamy wolne juz do końca roku? Tak samo jak z maturami jak ma to wyglądać? To że na mature mało co ogarniam to inna sprawa bo nawet nie ma kto tego wytłumaczyć
niestety wirus pokazał jak wygląda polskie szkolnictwo
#szkola #koronawirus
  • 15
@Alex_mski: Widzisz u nas jest tak ze zadania z matmy polaka czasami wyslą czasami coś tam zrobię (tyle ze żaden nauczyciel tego nie sprawdza i wychodzi na to ze nie działa) ale np z geografi szmaciura nic nie wysyła
@lupek78643 Wirus raczej pokazał jakie jest twoje zaangażowanie do nauki, minęły 2 tygodnie więc jakby ci naprawdę zależało to byś sam zaczął ogarniać materiał. Niestety ale tak to wygląda że jak zależy Ci na dobrym wyniku z matury to musisz się uczyć samemu, pierw powinieneś skontaktować się z dyrektorem i powiedzieć że jeśli nie naprostuje typiary od geo to zglaszasz to do kuratorium i elo. Możesz też do tej nauczycielki napisać masz
@lupek78643 nie słuchaj tego #!$%@?. Zgłosisz, dowiedzą się o tym wszyscy, będą mieli #!$%@?, a wtedy to już na pewno masz #!$%@? gegre... Pisz do niej i błagaj żeby jakoś to załatwiła
@lupek78643: Ziom, co do nauki to masz internet, więc nie rozumiem tego „nie ma kto wytłumaczyć”. Co takiego ma tłumaczyć ktoś pracujący za 3 koła na miesiąc czego nie wytłumaczą ci niezliczone internetowe źródła?