Wpis z mikrobloga

Pierwszy zlew pękł od razu po nalaniu wody - producent zaskoczony jak to możliwe.. więc wysyła drugi

Drugi zlew zaczął pękać po 3 dniach użytkowania (°°

Nie wiem czy jest sens reklamować kolejny raz czy prosić o zwrot pieniędzy bo to paranoja. Przez to blat z pieprzonego dębu czy czego to jest zaczyna gnić, bo pod zlew dostaje się wilgoć ()

Sam zlew kosztował tysiąc złotych więc nie sądzę by był to aż taki szajs ale też nie wierzę, że mam takiego pecha.. Da się to jakoś na czas wymiany zaimpregnować / zakleić żeby woda się nie dostawała pod spód? Zrobione z betonu architektonicznego..

#kiciochpyta #remontujzwykopem #lazienka #zalesie
lenvrt - Pierwszy zlew pękł od razu po nalaniu wody - producent zaskoczony jak to moż...

źródło: comment_1585507522LIqEW2hULYu9jKjh0qlKsR.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@winterfresz: szczerze kupiłem jedynie ze względu na różową, której spodobał się projekt. Jeśli odda pieniądze, to wymienię na jakiś z marmuru czy choćby zwykły ceramiczny bo jebla dostanę. Kolejny tydzień mycia zębów w kuchni (°°
  • Odpowiedz
@dave8: nie no akurat pasował do stylu, bo na ścianie mikrocement ale gdybym wiedział to.. zresztą szkoda gadać. Nie wiem czym to zakleić. Myślałem nad silikonem bezbarwnym ale nie chce by pajac odmówił reklamacji po tym
  • Odpowiedz
@lenvrt: Tak się kończą takie alternatywne wynalazki zamiast starych sprawdzonych materiałów. Tak samo stosowanie drewna w łazience to wg mnie proszenie się o szybkie gnicie.
  • Odpowiedz
  • 0
@r4do5: blat jest zaimpregnowany woskiem i co rok odświeżając nie ma szans by zgnił. No chyba że dostanie się pieprzona woda na kilka dni w miejsce w które nie da rady jej odsączyć
  • Odpowiedz
@lenvrt: Jak się używa zlewu to zawsze się wychlapie trochę wody poza niego, np. sięgając po ręcznik. Będziesz za każdym razem przecierał blat szmatą?
  • Odpowiedz
@r4do5: jak się pochlapie to też nic mu się nie dzieje z wierzchu, bo to zaraz i tak paruje. Choć najczęściej i tak wycieram, tak samo jak to robiłem mając zwykły ceramiczny blat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@r4do5: przyjacielu Mirku. Jak nie bardzo się znasz to tak chętnie i jednoznacznie się nie wypowiadaj. Drewno było w mieszkaniach od zawsze, jest i będzie. A żeby dębowy blat zgnił to trzeba by go w wannie z wodą trzymać.
  • Odpowiedz