Wpis z mikrobloga

@djtartini1: ale to może dobrze ze ktoś chce to rozdzielić? Jeśli widzę, kupię i zjem sobie ze smakiem dobrą pastę warzywną czy tam z czego się te vege robi (soja?) - to nawet nie wiesz Mireczku jak mnie #!$%@? strzela jak widzę #!$%@? napis SMALCZYK na opakowaniu. No #!$%@? mać!

Tak samo te vege burgery proszek + woda do zrobienia w domu. To koło #!$%@? psiego gówna nie stało, a co
  • Odpowiedz
@Tosca303: Te wege burgery w proszku to akurat dramat. Kupiłam kiedyś z ciekawości i nigdy nie jadłam czegoś tak obrzydliwego, smakowało jak mąka (czego w sumie mogłam się spodziewać).
  • Odpowiedz
@djtartini1: "orkiestra na Titanicu", tak, bo teraz wszystkie inne sprawy powinny zostać odwołane bo KORONAWIRUS. Jakby życie nie toczyło się dalej.
  • Odpowiedz
"orkiestra na Titanicu", tak, bo teraz wszystkie inne sprawy powinny zostać odwołane bo KORONAWIRUS.


@jrs2: Ta sprawa jest tak bzdurna, że kiedy by nie wyszła to idiotyzm. Niech ona wskaże badania w których wegetarianie lub weganie oburzają się o nazwę burger dla burgera sojowego- a nie, może to wymyślone przez wegetarian, tylko chora psychicznie kobieta tworzy sobie problemy biorąc za to pensję z naszych podatków.
  • Odpowiedz
@djtartini1: 1. debilizmem jest odpowiedz Makowskiego. Ona normalnei wykonuje swoją prace. Ma siesprzeciwiaćzłym rozwiązaniom jak już będą wprowadzone?
2. Ona jest przeciwna tym zmianom, nie ona wymyśliła ten idiotyzm.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Super wnioskowanie. Jej praca jest wg ciebie głupia bo RAZ zobaczyłeś, że SPRZECIWIA SIĘ głupiej poprawce. I oczywiście z nią masz pewnie większy problem niż z rządem, przy tym wszystkim co teraz #!$%@?.
  • Odpowiedz
Super wnioskowanie. Jej praca jest wg ciebie głupia bo RAZ zobaczyłeś, że SPRZECIWIA SIĘ głupiej poprawce. I oczywiście z nią masz pewnie większy problem niż z rządem, przy tym wszystkim co teraz #!$%@?.


@szybki_zuk: To Ty zakładasz dziwny wniosek łącząc tą sprawę jakoś z rządem co już jest chore. Nie, to nie jest pierwszy z nią problem, jej projekty ustaw były bzdurne nawet zanim trafiła do PE i dziwię się ludziom
  • Odpowiedz
To Ty zakładasz dziwny wniosek łącząc tą sprawę jakoś z rządem co już jest chore


@djtartini1: Odnoszę się do odpowiedzi Makowskiego i osób, które oskarżają ją, że w czasie epidemii zajmuje siępierdołami. Jest to śmieszne, bo dlaczego wszyscy mieli by rzucić swoją pracę i... i właściwie co? Tłitować tylko o koronie? Rząd też nie zajmuje siętylko koroną, tym bardziej europosłanka opozycji.

Nie, to nie jest pierwszy z nią problem,


@djtartini1:
  • Odpowiedz
Jak podasz przykład to będę w stanie ocenić. Jak chcesz ją krytykować to wybrałeś złą sprawę.

W ogóle dziwne, że nie jest ci głupio, że powielasz fejka, bo ewidentnie sugerujesz, ze jest ona ZA tymi zmianami.


@szybki_zuk: To nie jest fejk, tylko jej twitt. Nieważne, czy jest za czy przeciwko, sama sprawa jest głupia i nie powinna się tym zajmować.
Przykład jej projektu? Np. pogorszenie ściągalności alimentów przez przerzucenie tego na
  • Odpowiedz
To nie jest fejk, tylko jej twitt.


@djtartini1: Ale rozsyłane jako jej poparcie dla zmian, już to w wielu miejscach widziałem. Wszyscy łykacie taką narracje.

ieważne, czy jest za czy przeciwko, sama sprawa jest głupia i nie powinna się tym zajmować.


@djtartini1: Człowieku uruchom myślenie. Oczywiście, że jest to ważne czy jest za. I dlaczego niby miała by się tym nie zajmować. Generalnie produkcja mięsa to bardzo ważny problem. Ktośwpadł
  • Odpowiedz
Pogorszenie? Dlaczego uważasz, że byłoby to mniej skuteczne niż obecne rozwiązanie?


@szybki_zuk: To Twoja opinia, ja się nie zgadzam.
a co do projektu: Ponieważ problem lezy w zupełnie innym miejscu tzn wyrokach, ustawodawstwie, a sposób egzekucji sam w sobie jest skuteczny, bo zajmują się nim zawodowi komornicy po aplikacji komorniczej.
  • Odpowiedz