Wpis z mikrobloga

Czyli w skrócie:
1. Jedziecie do pracy w 4 osoby jednym autem.
2. Parking macie 500 metrów od hali, zostawiacie auto i idziecie daleko od siebie. W odstępach co najmniej dwumetrowych.
3. Wchodzicie do zakładu pracy i gromadzicie się na hali w 500 osób
4. Po powrocie do domu chcecie wyjść na spacer z żoną, ale nie możecie bo to juz by było niebezpieczne.
#koronawirus #pis
  • 49
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: idiotą to jesteś Ty, bo czytać nawet nie umiesz. Wracasz z pracy i siedzisz na dupie a nie idziesz na domówkę czy schadzkę. W ten sposób szybciej się to skończy i z mniejszą liczbą ofiar.
  • Odpowiedz
@laphroig: Zrozum, że nie każdy mieszka w Warszawie czy Poznaniu. Wiele osób mieszka na wsi, wychodząc na spacer nie spotkasz nikogo przez parę godzin.
Wiem, że przegrywy z wykopu chciałyby zamknąć wszystkich w domach, ale wychodzenie z domu ma zdrowotny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne.
  • Odpowiedz
@laphroig: #!$%@? idioto hotele, agencje, fryzjerzy, barberzy, salony kosmetyczne, wszystko jest zamknięte debilu skąd ci ludzie mają wziąć kasę. Przeważnie są to rodzinne interesy a więc nie ma drugiego źródła dochodu. #!$%@? więcej higieny jest tam niż w tych sklepach co dziady się od rana kotluja.
  • Odpowiedz
@laphroig: chodzi o to że Ci którzy pracują mogą pracować i mogą być narażeni na zarażenie ale chodzić już nie mogą bo kogoś zaraza a to że chodząc do pracy też mogą być zarażeni i zarażać innych to już nikogo nie obchodzi...
  • Odpowiedz
@laphroig: wydrukuję i oprawię w ramkę. Od początku mówię że gdyby na dupach siedzieli to nie byłoby konieczności wprowadzać żadnych zakazów ale janusze nie rozumieją że roznoszą wirusa nawet jak sami nie chorują.
  • Odpowiedz
@ktosiex: Niebezpieczne jest roznoszenie wirusa na inne osoby. Wiec zakazując spacerów rodzinnych sprawiają, że debilni ludzie może wreszcie będą siedzieć na dupskach. W weekend mądra warszafka pokazała jak się zachowywać to teraz mamy.
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: Ja w pełni popieram takie zakazy. Szkoda, że nie robią tego w sposób prawidłowy, czyli poprzez wprowadzenie stanu wyjątkowego.
Ale jak mówię, ludzie mieszkający na wsi i tak będą chodzić na spacery bo zakazywanie spacerów takim ludziom jest nielogiczne skoro mieszkają na odludziu.
W poście chodziło mi o coś calkowicie innego, czyli o robienie kur*y z logiki.
  • Odpowiedz
a co z tymi idioto którzy pracują w usligach. Za co mają żyć?


@wiem_wszystko: tacy ludzie powinni zastanowic sie nad swoim zyciem. nie moze byc tak ze ktos sobie zyje mysli ze wszystko jest ok a w momencie zagrozenia zycia ryzykuje zyciem bo nie ma odlozonych 10k
  • Odpowiedz
@ktosiex: śmieszy mnie podejście ludzi którzy na siłę szukają jakiej kolwiek niejasności w przepisach (przepisach odnoszących się do obecnej epidiemi) które będzie można wytknąć i skrytykować nie konstruktywnie. Nie jestem ani z prawicy ani lewicy, ale ograniczenia które wprowadza rząd nie są po aby komuś zrobić na złość, tylko raczej w obawie o ludzi a przede wszystkim gospodarkę.
  • Odpowiedz
@Ziemniak_z_piwnicy: Przepisy są wprowadzone w sposób byle jaki i chaotyczny. Nie chcą wprowadzić LEGALNEGO sposobu na ograniczenie naszych praw żeby nie przesunąć wyborów. W ten oto sposób mają w dupie nas i nasze zdrowie i robią byle co. Czechy, Węgry czy Słowacja od paru tygodni mają stan wyjątkowy tak btw.
  • Odpowiedz