Wpis z mikrobloga

Czyli w skrócie:
1. Jedziecie do pracy w 4 osoby jednym autem.
2. Parking macie 500 metrów od hali, zostawiacie auto i idziecie daleko od siebie. W odstępach co najmniej dwumetrowych.
3. Wchodzicie do zakładu pracy i gromadzicie się na hali w 500 osób
4. Po powrocie do domu chcecie wyjść na spacer z żoną, ale nie możecie bo to juz by było niebezpieczne.
#koronawirus #pis
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ktosiex: ja nie wiem, czy Wam serio jest tak trudno zrozumieć to? Że macie #!$%@?ć do roboty, bo padnie gospodarka, ale resztę czasu siedzieć w domu, żeby już tego prawdopodobieństwa nie zwiększać?

No w sumie "na hali" nikt mądry nie pracuje.
  • Odpowiedz
@murdoc: Człowieku tu nie chodzi o siedzenie na dupie tylko o pełne bublów prawnych rozporządzenia, to jest przecież pisane na kolanie.
Od osób, które nakładają na mnie i na społeczeństwo nakazy i zakazy oczekuję profesjonalizmu i braku nieścisłości.
Poza tym, już dawno powinien być wprowadzony stan wyjątkowy, a nie takie robienie z ludzi debili.
Btw. nie pracuję na hali ani w żadnym dużym zakładzie, podałem przykład, który oddaje absurd tego co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ktosiex:
Normalny człowiek: Fakt, jest burdel w państwie, nie zaprzeczam, ale siedzieć w domu i tak mam zamiar, więc w zasadzie mi wszystko jedno, póki mamy epidemie.

Wykopowy robol: CZŁOWIEKU TU CHODZI O PISANIE USTAW NA KOLANACH A MOZE I NA DUPACH RUCHAJO WAS JAK CHCĄ #!$%@? KUMUCHY NAKŁADAJO NA MNIE BEZPRAWNE OHRANICZENIA ZROZUM TO WRESZCIE

ok boomer
  • Odpowiedz
@laphroig "Wracasz z pracy i siedzisz na dupie a nie idziesz na domówkę czy schadzkę. W ten sposób szybciej się to skończy i z mniejszą liczbą ofiar."

Wtedy właśnie dłużej będzie to trwało, więcej osób zbankrutuje.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko ale czego nie rozumiesz? Mogą cię strzyc nawet w budynku zalanym płynem do dezynfekcji po sam sufit ale przyjdzie jeden zarażony i wszyscy leżycie Przez takich płytkich jak ty teraz są te zakazy
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko to samo było we Włoszech idioto zaczęli wszystko zamykać liczba zarażeń malała to olali sprawę i od nowa wszystko zostało otwarte. Trzeba być kretynem z twoim wypranym łbem żeby nie widzieć skutków debilizmu na zachodzie
  • Odpowiedz