Wpis z mikrobloga

Za każdym #!$%@? razem gdy szukam nowej koszuli, wszędzie te niebieskie kołnierzyki do kościoła/korpo w których wyglada się jak chłopiec na posyłki albo korposzczur. Jak w tym kraju ma być dobrze kuhwa, tylko medicine coś gra w dobrym kierunku (ale materiały mogliby mieć lepsze)

#modameska #heheszki #humorobrazkowy #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_1585730159y2rWozGeER0J8hR2k8FdfR.jpg
  • 12
@patrycja9901: Nie no chodzi mi o to ze niektóre koszule sa cieniutkie z takiej popeliny, zamiast grubej bawełny (wiem ze to jest opisane i wina kupującego ze taką wziął) ale z tego co kojarzę to mało u was takich grubszych mięsistych koszul - po prostu którą nie weźmiesz to materiał jest b.cienki. Za to wzorami nadrabiacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uwielbiamnalesniki: Polecam zrobić na zamówienie, taka Camiceria Olga ma koszule od ok 240 zł (ja biorę w lepszej [ich średniej] jakości za ok 350zł) i różnica jest przeogromna. Biorą pod uwagę takie rzeczy jak wysokość pachy, skos barków (nie wiem jak to nazwać, ale chodzi o czy masz bardziej proste barki czy moze idące w dół), rodzaj i wymiary karczku i oczywiście jasna możesz również dopasować takie rzeczy jak długość, rodzaj
@uwielbiamnalesniki: Kojarzę hendersonshirts ale to jest szajs w porównaniu z CO. Dużo wad by można było wymienić, ogólnie nie warto, tym bardziej że cena nie jest szczególnie niższa.

Polecam zrobić rozeznanie po polskich sklepach, gdzie szyją koszule według bardziej włoskiego stylu - poszetka.com, zack roman, macaronitomato, etc. Nie są to koszule robione według tej samej zasady w CO, not even close, ale zazwyczaj mają te same cechy - tj. lepiej pasują,