Wpis z mikrobloga

Znajdę tu specjalistę od instalacji #lpg #mechanikasamochodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Pacjent #honda Accord, chciałem wymienić filtr gazu ciekłego i lotnego. Po szybkim przeszukaniu neta zamówiłem części tylko chcę mieć pewność że dobrze kminię.
Czy to jest puszka z filtrem gazu ciekłego? Dwa, otóż mam dwa filtry gazu, jeden fazy lotnej odstojnikowy czaja fl02 i drugi filtr fazy lotnej kme tylko że strzałka na tym filtrze nie jest skierowana w stronę listwy rozdzielczej do której idzie wąż a właśnie w stronę tego drugiego filtra. Jak nie patrzeć wszystko działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) kilometry Honda bije na lpg aż miło, jak pozamieniam te filtry na nowe będzie hulać dalej czy zepsuje wszystko? Spokoju mi nie daje ta strzałka na filtrze w drugą stonę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak, mógłbym jechać do serwisu lpg ale chcę coś pogrzebać sam w swoim samochodzie.
NetNar - Znajdę tu specjalistę od instalacji #lpg #mechanikasamochodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)? ...

źródło: comment_15858490932Mg9TMjeAvSJBC47mk4D6T.jpg

Pobierz
  • 2
Czy to jest puszka z filtrem gazu ciekłego?


@NetNar: Wygląda że tak.

Co do tego filtra fazy lotnej to tylko tego starego filtra nie przekładaj w dobrą stronę. A jak masz odstojnikowy to możesz ten na wężu zlikwidować tylko najlepiej dać nowy wąż jak bez łączenia nie wystarczy do odstojnika.