Wpis z mikrobloga

Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJDZIE KRYZYS POLSKA JEST W DUPIE Z POWODU BRAKU OSZCZĘDZANIA I PRZEJADANIA KASY NA SOCJAL GDY JEST KONIUNKTURA NA RYNKACH.

W odpowiedzi słyszeliśmy:

HAHAHA. NO I GDZIE TEN WASZ KRYZYS? XD JAKOŚ NA 500+, 13 EMERYTURY itd BEZ PROBLEMU STARCZA NO I JESZCZE NIE MAMY DEFICYTU!!!!!!1

Czyli to już mamy zweryfikowane i czas przyszły możemy zamienić na teraźniejszy.
Może jakaś refleksja ze strony konserw?

#neuropa #4konserwy #polska #gospodarka #koronawirus
lakukaracza_ - Przez pięć lat #neuropa wałkowała jeden i ten sam temat:

GDY PRZYJD...

źródło: comment_1586163523FW995xkLx9p4lZo455tQrh.jpg

Pobierz
  • 223
@niepodszywamsiepodbiauka:

Czo? Przecież neuropki wszędzie srały nakręcaniem koniunktury: PIENIĄDZ MUSI KRĄŻYĆ


No chyba cię się coś #!$%@?ło. To pisowskie bojówki tutaj wykładamy ekonomię o rozdawniczym perpetuum mobile.

LEKKA INFLACJA JEST SUPER, a to właśnie ubija oszczędności...


Duża część banków centralnych ma cel inflacyjny w okolicach 2%. Czy to jest słuszna polityka czy nie - nie wiem. I nie wydaje mi się że Ty też jesteś w stanie to oceniać.
neuropki wszędzie srały nakręcaniem koniunktury: PIENIĄDZ MUSI KRĄŻYĆ, LEKKA INFLACJA JEST SUPER,


@niepodszywamsiepodbiauka: tso? Neuropa była przeciwna rozdawnictwu. A lekka inflacja jest super. Jednak można ją wywoływać także w przypadku istnienia nadwyżki budżetowej.

na avatarze numer listy lewicy


@Xtreme2007: xD poważny dowód. Ludzie w neuropa popierali lewicę z powodów światopoglądowych. Wiesz, prawa gejów itd. Ja sobie popierałem PSL, gdzie byłem w zdecydowanej mniejszości. A większość i tak klasycznie na neuropa