Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Wiecie co mnie szczególnie smuci w dobie internetu i powszechnej edukacji? Brak umiejętności myślenia. My nie potrafimy myśleć, jedynie przyswajać informację. Ciężko znaleźć kogoś kto nie jest kompletnym lemigiem, który czeka na oficjalne stanowiska i opinie autorytetów ani kogoś kto nie jest kompletnym szurem wierzącym w płaska ziemię i 5g. Zacznijcie analizować rzeczy na zasadzie prawdopodobieństwa i wiarygodności danych osób, łączcie kropki i analizujcie. Taki mój wysryw, pewnie nawet nikt tego nie przeczyta do końca, a jeśli przeczyta to pewnie wstawi jakiś mem i mnie nazwie freethinkerem. Takie mamy społeczeństwo, nie idiotów a kompletnych ignorantow.
#koronawirus #takaprawda #smuteczek #depresja #polska #spoleczenstwo #przegryw
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@o_n_a: Ciesze się. Załamuje mnie ten rozstrzal i dezinformacja w internecie, jedni wręcz nawołują żeby policja palowala i strzelala ludzi i popieraja totalna inwigilacje i modla się do maliniaka prezydenta a inne szury obwiniaja za wszystko 5g, niektórzy propagują ze żadnego wirusa nie ma i żebyśmy brali witaminke c to będzie git. Jest tyle skrajności i absurdu, gdy czytam te rzeczy powyżej 20 minut to łeb mi chce eksplodowac i czuje