Wpis z mikrobloga

jeżeli w rekrutacjach do liceów/na studia będą się teraz liczyć oceny, a jest to jedna z rozważanych możliwości, to mega współczuję wszystkim uczniom. nawet jeżeli będzie to średnia z dwóch lat (a nawet i z 8) to i tak słabo - nie zmienia się zasad gry w trakcie gry. jakby ktoś na początku szkoły mi powiedział, że oceny będą się liczyć, to może bym się nad nimi zastanowiła. wiadomo, że każdy "zdolny, ale leniwy" nie przywiązuje do nich wagi, a potem cyk matura na 100%.
#szkola #matura #egzaminosmoklasisty #rekrutacja #studia #liceum #covid19 #edukacja
  • 92
@windamirinda: no ja w takiej sytuacji bym przekreślił całą swoją przyszłość. Przez całe liceum jechałem na dwójach... głównie z powodu buntu (młody anarchista here) ... Mature napisałem na średnią 80%... Nie licząc dodatkowego rozszerzenia z WoKu który specjalnie wziąłem żeby #!$%@? szkole statystyki (2% - najniższy wynik w kraju).
Natomiast moja żona chodziła do prywatnego liceum aktorskiego. Ze wszystkiego miała piątki bo nauczyciele mieli #!$%@?, wystarczyło chodzić żeby mieć czwórki, za