Wpis z mikrobloga

@AGS__K: @Azaajaszz: @parowka_al_dente: hahaha tak właśnie wyglądaja afery PO, chcesz konkrety dostajesz wyliczankę taka że można by ją przypisać do każdego rządu na każdej szerokości geograficznej
Pierwszy przykład z brzegu - rozrost biurokracji - czy nie był on czasem spodowodwany napływem środków europejskich I obsługa tychże?
Pewnie ze afery były (teogo nie da się uniknąć u władzy, ale jak sja słyszę o osmiorniczkach albo o zegarku Nowaka, albo o
  • Odpowiedz
SN czy TK byli ludzie z bogatą przeszłością i doświadczeniem, nie to co teraz


@pw1: I co kłamiesz lewaku. Weźmy takiego Piotrowicza. Mało kto ma takie doświadczenie!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pw1: dokładnie napisałem, że absolutnie odrzucam te przykłady wypisane przez Ciebie, za to Ty ładnie pokonałeś wymieniona przeze mnie aferę. To jak przeszliśmy kryzys to zasługa rządów PO? Zwróć uwagę pod jakim postem dyskutujemy, przejście kryzysu to nie zasługa rządów PO, a rządów poprzednich, bo nie zadłużamy kraju w podobny sposób. A napływ środków to dosłownie argument, którym możesz tłumaczyć każdą władze.
  • Odpowiedz
Przeciez @parowka_al_dente ma rację. Żegnaliśmy PO jako partię tak umoczoną w aferach i tak czującą się ponad ludźmi, że ludzie aż z tego wybrali Pis, o czym dopiero się przekonali, czym jest xd

https://blogpress.pl/node/7889 lista, która była chyba wzięta z wykopu, albo ktoś na wykop przekopiował, niektóre to pierdoły, ale pewnie są i mocne rzeczy, nie chce mi się teraz tego przeglądać bo po tylu latach ciężko spamiętać te afery.
Ja pamiętam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMuchomorek: być może i jest, ale to nie jest władza autorytarna, autorytarna nie ingeruje w życie osobiste obywateli

Podstawową różnicą między systemami jest brak ingerencji w życie osobiste obywateli w przypadku państwa rządzonego autorytarnie

No i jest oparta o autorytet jednostki, u nas władza nie jest oparta o Kaczyńskiego tylko o partie rządzącą.
  • Odpowiedz
@Herubin: @pw1: mi wystarcy fakt że ludzie od PO głosowali na szkodę własnemu państwu w parlamencie europejskim...
Pozatym sprzedawali wszystko co można było sprzedać Berlinowi, brakowało tylko żeby sprzedali mikrofony z sejmu na złom. Było blisko tego żeby musieć mówić po niemiecku żeby wejść do polskiego lasu.
"państwo polskie istnieje tylko teoretycznie"

Albo to jak weszli z "buta" do redakcji Wprost siłą wyrywając laptopy... zomo.

http://www.grzechy-platformy.org/
  • Odpowiedz
@nemis: akcja we wprost to wiadomo była przesada..
Ale...
sprzedali Polskę Berlinowi XD to sprzedawanie następuje od 1989 roku i to nie Berlinowi a zachodowi ogólnie. Taka była cena za podziękowanie komunistom

Kiedy głosowali przeciwko Polsce? Czy to czasem PiS nie krzyczał w PE że wybory były w Polsce sfałszowane? Albo że Tusk z Putinem zabił Kaczyńskiego?

Widzę żeś niezły beton. O
  • Odpowiedz