Wpis z mikrobloga

Ja pier*olę, czy naprawdę tak trudno dzisiaj przygarnąć kota?
Kota planujemy od listopada, miał być po wyjeździe wakacyjnym żeby nie martwić się o opiekę dla niego, ale w obecnej sytuacji guzik z wyjazdu więc zacząłem intensywniej szukać.

W wymaganiach mamy jakiegoś dachowca, żeby nie paskudny ryjek, młody do około roku, łagodny bo córa w domu, i co? Same #!$%@?ńce co wymagają co najmniej przebudowy mieszkania bo się kotełek zadławi jak będzie chciał na parapet wskoczyć. A te "ankiety przedadopcyjne" niektóre to chyba mają później swój obieg na czarnym rynku żeby wiedzieli kogo skroić: gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, jakie duże mieszkanie itp

To jest kurła przygarnięcie zwierzaka a nie adopcja!

#koty #zalesie

Przy okazji - jakby ktoś miał koteła co najmniej 2miesięcznego płci żeńskiej z obrębu #katowice #zaglebie to po świętach chętnie
  • 26
@sherkhaan:
A po adopcji jeszcze wizyty osób z fundacji w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakkolwiek źle to brzmi, nie bierz z fundacji.
Oni mają wymagania z kosmosu niestety, tak jakby nie chcieli kotom szukać nowych domów.

Olx od osób prywatnych przejrzane? Grupy pomocy kotom na FB? Tam ludzie wrzucają ogłoszenia typu "przybłąkał się/mieszka w zakładzie pracy/w piwnicach i szukam mu domu"
@sherkhaan: @Samol94: a idz pan w #!$%@?! Rozgladam sie za jakims szczeniakiem i wszystko zaspamowane adopcjami i to jeszcze w ogole nie z mojego rejonu, wchodze w ogloszenie katowice a tam pies ze świętokrzyskiego schoniska, no #!$%@? mac! I te #!$%@? zasady, wizyty, kwestionariusze jeszcze numer buta, fiuta obwod i srednice podac.
@Samol94: no jasne! Bez 100 hektarow to sie piesek bedzie meczyl gorzej jak w bidulu :)
@sherkhaan: kurde, my braliśmy z chroniska kota dwa lata temu i po prostu przyszliśmy, pokazala nam kobitka koty, pogadala i wybraliśmy, ze względu na to, ze kotka niedawno trafiła do bidula to nie miała jeszcze zabiegu sterylizacji więc musieliśmy poczekać tydzień i po tym czasie ja odebralismy, umowa adopcyjna i heja, a po czasie doslali poczta ksiazecze zdrowia i tyle, zadnych wywiadow i pytan. Dopiero 2 tygodnie temu babka ze schroniska
@ToJaTwojMorderca: O kurde to samo miałem, w sumie jestem w stanie stwierdzić że kategoria OLX zwierząta do oddania to większy burdel niż motoryzacja i nieruchomości. Daje lokalizacja dolnośląskie i cyk w opisie pies kurde w #!$%@? wielkim na podkarpaciu (ta sama patologia co w opisie mieszkań na wynajem pisze, że do ceny trzeba doliczyć opłaty +1000zł) , wiem że pewnie chcą zasięgi zwiększyć, ale na pewno ludzie nie będą jechać przez