Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1470
Od czasu koronawirusa kradzieże paliwa na mojej stacji wzrosły o 100%. W pozostałych miesiącach mieliśmy max 3 kradzieże, w tym już 8 a nie ma nawet połowy kwietnia. Głównie jest to spowodowane noszeniem masek na szeroką skalę. Kiedyś osoba zamaskowana miała z miejsca blokowany dystrybutor, teraz maski są na porządku dziennym. To taka mało ciekawa ciekawostka,Instytut Danych z Dupy bo mogę pisać tylko o mojej stacji.
Rozważamy wprowadzenie przedpłaty. #pracbaza #kradziez
  • 143
  • Odpowiedz
@geuze: wtedy zupełnie nie ma tej blokady środków na karcie przed tankowaniem, czy samo rozliczenie przechodzi od razu? chyba tylko raz miałem okazję tankować w Belgii ale nie pamiętam już jak to się odbywało. może w Beneluksie bardziej wierzą w dobre intencje tankujących niż we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rozzen: jak ktoś chce ukraść paliwo na stacji to nie spodziewam się, że będzie mieć własne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pociongowy:

W sumie opcja, że zapłaci się na początku, nawet przy dystrybutorze kartą czy jakkolwiek inaczej a potem samo urządzenie pozwoli nalać tylko za te opłacone środki nie jest takie głupie...


Tankuje tak od paru dobrych lat na stacjach przymarketowych ;) nie trzeba tutaj żadnej nowoczesnej technologii ani systemu wymylsac
  • Odpowiedz
@Micno: szczerze mówiąc, to nie sprawdzam. Mam miejscową kartę, chyba sprawdza tylko ilość dostępnych środków, bez blokady ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szybciutki dokładnie. Wkladam kartę i wybieram maksymalną kwotę za którą będę tankował. Tankuję, a z konta schodzi faktyczna kwota, z którą nalałem, ale nie większa niż ta maksymalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Spajkodron3000 u nas była taka stacja samoobsługowa
Podawało się cenę za ile chcesz tankować, przykładało się kartę płatniczą i można było dopiero tankować
  • Odpowiedz
  • 1
@Micno dawne stacje neste ma teraz emila. Przynajmniej ich cześć. Tankuje od kilku lat. Cena zawsze ok 20 groszy niżej niż 50 metrów dalej na Orlenie
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: a to rejestracja auta nie wystarczy do złapania złodzieja? Tutaj jest tylko część twarzy zasłonięta więc po włosach, kolorze włosów już da się ustalić sprawcę?
  • Odpowiedz