Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1470
Od czasu koronawirusa kradzieże paliwa na mojej stacji wzrosły o 100%. W pozostałych miesiącach mieliśmy max 3 kradzieże, w tym już 8 a nie ma nawet połowy kwietnia. Głównie jest to spowodowane noszeniem masek na szeroką skalę. Kiedyś osoba zamaskowana miała z miejsca blokowany dystrybutor, teraz maski są na porządku dziennym. To taka mało ciekawa ciekawostka,Instytut Danych z Dupy bo mogę pisać tylko o mojej stacji.
Rozważamy wprowadzenie przedpłaty. #pracbaza #kradziez
  • 143
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gdziemojimbuspiatka: z resztą to nie jest tak, że jak kradną i dzwonisz na policję to oni spieszą na ratunek. Raczej są zniecierpliwieni, że dzwonisz do nich 7 raz w przeciągu miesiąca. Przyjeżdżają, oglądają monitoring, coś tam spisują i tyle. Nie wiem ile osób łapią bo to już do szefostwa ale kiedyś mieliśmy sytuacje, że np. koleś ukradł auto jakieś drogie, potem ukradł paliwo od nas ze stacji tym samochodem a oni
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Ostatnia jesień- trasa Cherbourg-Paryż. Wszystkie cztery stacje benzynowe wymagały przedpłat.
Na marginesie-Wszystkie miały automaty do kawy z przezroczystym zbiornikiem na ziarna kawy, ale serwowały kawe instant :(((
  • Odpowiedz
@klokupk: Ale z tego korzysta jakiś promil ludzi. Jeśli by wymyśli, że każdy przedpłata za paliwo to jestem pewien, że stacje byłyby ostatecznie na tym mega stratne. Nie od dziś wiadomo, że kupę hajsu zarabiająca na sprzedaży produktów na sklepie a nie na benzynie.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000 jak pracowałem na stacji w wakacje to pracownicy na kasie oddawali z własnej kieszeni kradzieże do +-200 zł(większa kwota była zgłaszana juz na policję) bo uwaga "nie dopilnowali żeby ktoś zapłacił" ciekawe jak mieli to zrobić jak stoją za kasą, a typ zatankował wsiadł i odjechał.
Jak o wygląda u was?
  • Odpowiedz