Wpis z mikrobloga

@otootooto: Wystawienie ocen jest 17 a do tego czasu muszę poprawić matematykę i polski,o ile z matmy nauczycielka idzie nam na rękę,to z polskiego (na który przez 2 lata liceum chodziłem codziennie po wiadrze w 3 kl się trochę ogarnalem) musiał bym na jutro nauczyć się o literaturze XX lecia między wojennego i opowiedzieć szczegółowo przedwiośnie noce i dnie szewców i w #!$%@? innych książek przez co wiem ze nie zaliczę
@ArmiaCzerwona187: czyli to co ja, tylko ze zaczalem po szkole dopiero. Zerwij z tym gównem, nawet zielsko polecam mocno ograniczyć, ja jako dzikus i pomyleniec miałem takie psychiczne momenty po substancjach do badań laboratoryjnych że ja jebe, po pierwszym dopie (którego #!$%@?łem nieświadomie co pale całe bonio czyściochy) straciłem człowieczeństwo i widziałem swoje dna.
@KontrastWykop: Ja jak pierwszy raz paliłem dopy to ziomek wziął chyba 100 gram za 200 zł odbił mi taka wielka pakę i powiedział żebym tylko nie walił z tego wiadra bo on raz #!$%@? i się dosłownie modlił żeby mu faza zeszła ja #!$%@? i pamietam ze oprócz tego ze wyginalem się zarzygany na łóżku chciałem #!$%@? głowa z całej siły w ścianę (xD żeby mi faza zeszła nieprzytomny=nie ma fazy)