Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
297157,25−5,6=297151,65

Test metody montażu buffa na ryju żeby się nie zsuwał - wymaga: okularów na nosie, buffa którego można trochę uszkodzić, nożyczki, igła z nitką. Kolejność działań: 1) złożyć buff na pół, 2) wyciąć po obu stronach otwory około 1 cm, 3)zabezpieczyć otwory nitką żeby się nie rozdzierało dalej, 4) przełożyć buff przez głowę, 5) zakładając okulary na nos zauszniki przełożyć przez otwory, 6) założyć okulary na uszy, 7)poprawić chustę w okolicy uszu, żeby nie #!$%@?ło, 8) profit.

Skuteczność 10/10, wygoda zakładania 3/10, możliwości szybkiego zdjęcia 1/10.

Dalsze prace nad opanowaniem nie destrukcyjnej metody w fazie projektowania.

#sztafeta #ruszmirko #bieganie
  • 9
@mozgogrdyczka: wczoraj zakladalem buffa na ryjec +z tylu powyzej uszu prawie do czubka glowy, cos jak pic rel tylko wyzej. Dosc dobrze sie trzymal, tylko w leb goraco jak cholera.

Dzisiaj z przodu zalozylem za nos, a z tylu zrolowalem na karku, tak ze byl dosc mocno aprezony przy nosie, ale ponizej juz dosc luzno i jest zdecydowanie lepiej.

Mysle ze zeby rolowanie sie trzymalo, albo, zamiast, zeby zrobic jakas opaske,
Pobierz
źródło: comment_1587322202EJwJwaMm4mPQlck9FuT1Q5.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: tak jak próbowałam, to mi zjeżdżało, i w sumie gorąco - dlatego trochę kombinuję jak zrobić żeby wietrzyć paszczę jak najbardziej. Jutro będę testować te takie najmniejsze klipy biurowe zamiast otworów, powinno się udać, zresztą te klipy to by działały nawet bez okularów, zapiąć z obu stron i przeciągnąć jakaś gumkę, czy coś... :D

@Rogi_: wstydzę się wrzucać ryj na wykop, ale czekaj, myślę jak to zobrazować bez tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pestis: o to jest super, widziałam w sumie tylko takie z zasłonka na kark, nawet nie wiedziałam że robią takie z zasłonką na paszcze, kierunek poszukiwań: "wyposażenie na wyprawę po pustyni" nie pojawił się w mojej głowie, aż do teraz.
z tylu powyzej uszu prawie do czubka glowy, cos jak pic rel tylko wyzej. Dosc dobrze sie trzymal, tylko w leb goraco jak cholera.


@PurpleHaze: Ja podobnie, ale nie naciągam za wysoko, tylko przyciskam go czapką (cieniutka, rozciągliwa czapka od buffa) i wtedy trzyma się na miejscu przez długi czas.