Wpis z mikrobloga

Jest jeden z egzotyków który był lekko za drogi by zmieścić się w założeniu tagu, na szczęście ma to jedną zaletę. Jego serce nie bije tylko w jednej karoserii.
Chryslerowskie 8.3l (!!) V10 z mocą 506KM i 712Nm dostępnych od 1500obr/min przenoszonych na tylnią oś. W zależności od wersji nadwozia czas do setki to 4.9/5.2s (czyli porównywalnie do M3 e92) przy masie 2,327 kg/2,548 kg(!), i fura wyciąga prawie 250km/h. Wiecie już o jaki samochód chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krewny kultowego Vipera, Dodge RAM SRT-10, to prawdziwy potwór, zamknięty w funkcjonalnym opakowaniu pickupa.
Podobno taki silnik pali od 10-20 litrów więc jest chyba mega dobrze. Skrzynia dostępna w manualu i automacie.

O ile Viper zaczyna się od ~45k, tak RAM'a można dorwać już za około połowę tego i to z wcale nie najgorszym przebiegiem

Jak przystało na Dodge'a, w planach jest już wersja z silnikiem Hellcata (podobno ma mieć dostępne pełne 707KM), pod nazwą Rebel TRX ;)

#tanieegzotyki #samochody #motoryzacja #carboners #dodge

NO TO JAK?

  • Tzo 13.5% (32)
  • Dupy nie urywa 36.3% (86)
  • Urywa 18.1% (43)
  • Wow!! Such exoticness! 12.7% (30)
  • Dobra, bierz moją nerkę skurwielu 19.4% (46)

Oddanych głosów: 237

caribbean - Jest jeden z egzotyków który był lekko za drogi by zmieścić się w założen...
  • 15
@caribbean: nie wiem dlaczego ale Doug niesamowicie mnie denerwuje. Chyba to jego japa mnie tak uruchamia bo filmiki ma rzeczowe i ogólnie ciężko się do nich przyczepić ¯_(ツ)_/¯