Wpis z mikrobloga

@Hyrieus: ja skończyłem geografię i muszę powiedzieć że raczej nie podczas się, chyba że jesteś obrotny i znajdziesz się w czołówce swojego roku bo na geografię biura chyba za dużo osób. Zajmuje się geoinformatyka i nie narzekam na razie na zarobki
@Hyrieus
@kot-zeglasz
To co Kot napisał- studia same w sobie ciekawe Ale zbyt ogólne. Nie uczą żadnego zawodu (bo chyba że chciałbyś być nauczycielem). Specjalizacja jest jakaś opcja Ale uważam że nie ma co się oszukiwać- geografia jako studia nie jest przyszlosciowa. Ja skończyłem mgr. Geografie-gosp.przestrzenna. u nas w PL gosp. Przestrzenna ssie - zarobkowo słabo, a świadomość jeszcze gorzej. Ucieklem w podyplomowe logistyczne i najlepsza decyzja ever bo robotę mam fajna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hyrieus: Aktualnie studiuje i powiem tak. Obecnie pracuje w firmie zajmującej się nawigacjami, czyli temat związany z przedmiotem jakby nie patrzeć. Czy będę z tym związany jak skończę studia? Nie mam pojęcia czy uda się to pociągnąć. Jednak jak kolega wyżej wspomniał, również miałem zamiar potem jeszcze ukończyć logistykę, dyplomowke również pisze o transporcie.

Same studia zależy pewnie od wydziału. Ja mogę tylko powiedzieć, że u mnie praktycznie niczego się po