Wpis z mikrobloga

@Misiek112: Siema.

Współlokatorka byla mi na carpecie prasowała przez co sie troche przytlił... nic z tym nie zrobi już?

Drugie pytanie - mam odkurzacz piorący bo #!$%@?łą karpet nieziemsko - ale troche mniej niż te schody xd ale i tak jest brudny. jaką chemie kupić żeby takie zabrudzenia po buciorach dobrze wyczyścić? Bo sam odkurzacz nie rusza głębokich wżerów.

No i dobra robota ziom! pozdro!
@g455: Ale sosna jest miękka jak diabli- jeden z najgorszych wyborów jak na schody.
Żaden lakier nie zabezpieczy przed wgnieceniami.

Wykladzinowanie tez mnie zawsze zastanawiało. Ani to estetyczne, ani praktyczne ani higieniczne.
A jak dodasz do tego gabkowaty ażurowy podkład, który ma za zadanie nadać miękkości wykładzinie umożliwia rozwój wszelkiej maści robactwa.

Buty na szpilkach, kamyczek uwięziony w podeszwie- a nawet grubszy piasek to zabójcy takich schodów.
Napattzcie się drodzy przyszli emigranci tak wyglądają nawet najdroższe kamienice i ich klatki w Londynie, tych bogatszych tak jak po Opa praniu. Anglia to stary kraj nic ciekawego.
@marek321: Jak dbasz tak masz. Ja chce w tym roku kupic chate w sypialni londynu. Z tego domu to tylko bryla zostanie, bo wszystko #!$%@? wliczajac skrzypiace stropy i zrobie je po swojemu.
@sh2dov: Pełna zgoda, ty myślisz inaczej bo wiesz ze możesz to po czesci sam zrobic/przypilnować, oni są nauczeni inaczej. Wilgoć mnie przeraża. Jesli kupujesz dom tam gdzie bywałem tzn ze jesteś światowym milionerem :)