Wpis z mikrobloga

ehh ludzie to jednak umysłowe ameby. Jak mu zwróciłem uwagę, że "zajebiście zaparkowane" to kazał mi to zgłosić i żebym sobie zdjęcie zrobił..no to tak zrobiłem, coś tam jeszcze sapał o tym, że tablice to dane osobowe i RODO.
Zgłoszone przez aplikację Sygnalista i oczywiście na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podróżni czekali na odbiór kebaba z nieodległego lokalu, to nie awaria.
#stopcham #samochody #prawojazdy #krakow #krzeszowice
Gooma - ehh ludzie to jednak umysłowe ameby. Jak mu zwróciłem uwagę, że "zajebiście z...

źródło: comment_1587987716Sy4PzZ5IDFndPnBdQk1COB.jpg

Pobierz
  • 109
@piekuo: nie do końca, przepisy mają zastosowanie również do osób fizycznych jeśli robią sobie jakąś bazę danych osobowych z zamiarem ich udostępniania, sprzedania, pokazania publicznie, czy coś. Jak robisz sobie bazę tylko dla siebie i wyłącznie do celów prywatnych/domowych to wtedy dopiero nie podlegasz. Przykład - robisz drzewo genealogiczne rodziny - ok, ale jak tylko wrzucisz je do internetu bez zgody wszystkich członków rodziny bo to już łamiesz przepisy
@piekuo: Pamiętam jak się kłóciłem z ludźmi z Orange że RODO nie dotyczny osób prywatnych. Ja konra 4 osoby któere mi wmawiały że nie mam racji. BO oni mieli SZKOLENJE(!) i wiedzo lepiej. No to jak w końcu jest? Kto wiedział lepiej?