Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 49
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy), 07:02:03, Wtorek, 28 kwietnia 2020. Imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa. Słońce wstało dziś o 05:14. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:13. Ciemna noc zapadnie o 21:49, ale gwiazd można wypatrywać od 20:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (jagodowy...
  • 49
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @martica @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Cześć! Witam Was w ten kolejny słoneczny poranek, trochę rześki ale i tak przyjemny. Smacznego i pysznego jedzonka oraz trunku do tego. Nie przepracowywać się za bardzo i jakoś to będzie.
Miłego dnia, bądźcie zdrowi! Hej!
Dzisiaj znowu Kazik.
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Cześć wszystkim! ()
Trzymajcie kciuki za mojego niebieskiego, bo ma dziś rozmowę o pracę (przez telefon). Jak mu w miarę pójdzie i uda mu się dostać tę pracę, to wrócimy do #szczecin ( ʖ̯) mój oddział i tak jest zamykany, a ja też szukam od miesiąca nowej pracy, ale dla nas priorytet ma Szczecin, chyba że jemu nie wyjdzie, a
@Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @martica @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @wynalazek_one

Normalnie to jest tak że się poniedziałków nie lubi, albo się za nimi nieprzepada, ewentualnie nienawidzi z całego serca. A piszę tym bo ja ich szczerze ale tak szczerze do oporu nienawidze, hejtuje i wk**wiam się na nie za każdym przesłuchanym razem. Ale nie wczoraj. O nie. Wczoraj poniedziałek był wyjątkowy,
micke - @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidua...

źródło: comment_1588052172ttg9MGzMKqL0hnPr7cFFSO.jpg

Pobierz
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @Dioddy @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Pjotsze

Dzień dobry,
Zadko to robię, ale dziś potrzebuje "skrzydeł", mentalny support dziś wskazany.
Pomyślcie, że w mnie siła I dostanę to co chcę od ręki, bez tekstów "zadzwonimy do Pani" :)

dam znać późnym popołudniem :)

@micke - takie historii potrzebowałam od rana:) ty to masz wyczucie!

@MalaGlupiaMiejscowosc01: jeeee! Gratulacje, wysłali pdf na