Wpis z mikrobloga

Witam mireczków! Kolejny dziwny miesiąc w naszym życiu, miejmy nadzieję że jeden z ostatnich takich :)- #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
W tym miesiącu zarobiłem: 268,41zł + myprofitland, którego nie liczę :). Jest średniawo w tym miesiącu ;d

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

Na tych stronach zarabiałem:

Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~108,36zł. Najlepszy portal - Byłem dość blisko do pobicia rekordu sprzed miesiąca, ale się nie udało, dobry piniondz.


Opinie.pl - Nie najgorszy miesiąc :). Mało ankiet, ale konto warto mieć, bo nie są aż tak źle płatne jak już są :D! Zarobiłem w tym miesiącu około 23zł


Surveyo24.pl - Strasznie mało ankiet mi się tam trafiało w tym miesiącu :)10zł, można zarobić o wiele więcej niż ja zarabiam, trzeba sprawdzać stronę i robić. Co ciekawe, jak daje wypłaty po np 5 dolarów i 10 centów, to wysyłają zaokrąglając w górę, czyli dostaję 6 dolarów. Więc dostaje się jakieś tam premie, fajnie :)



I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 14zł. Dość mało ankiet, ale bardzo fajnie płatne. Bardzo mało ankiet w tym miesiącu, ale tak to już bywa, nie wszędzie może byc tak pięknie. Konto warto mieć.


SWPanel (stare Studentswatch) - W tym miesiącu zarobiłem 12,5zł. Kilka ankiet wypełniłem, są średnio płatne, ale miejcie konto na każdej stronie! Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów! A jak jesteście po 40stce to już w ogóle. Ja niestety dałem na początku tylko wieś ;)


Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Można też walczyć (ostatnio zacząłem i jest spoko, dobry profit :)) Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. A jeśli ogarniacie angielski na podstawowym poziomie to jest jeszcze jedna strona na której można dokonać wszelkich kalkulacji :). https://myprofitlandguides.blogspot.com/. NIE POLECAM POLSKI NA KRAJ W KTÓRYM MACIE SIĘ ROZWIJAĆ. Polecam raczej Wenezuelę, United Kingdom, Indonezję. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.


Badanie Opinii - Krótkie czytelne ankiety. Spoko strona, mało ankiet, da się zarobić i wypłacić :). 12zł zarobiłemw tym miesiącu


Reaktor Opinii - Tutaj zarobiłem około 5,5zł, kokosów to tutaj na pewno nie ma xD. Miałem dwie ankiety krotkie w tym miesiącu, jakoś trzeba się dobrać do wypłaty, brakuje niewiele.


Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 54,55 zlotych. Miałem problemy z wtyczką do przeglądarki, przez co tak mało zarobiłem. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

Klub Kantar - Zdobyłem 870punktów - zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota. Ja wypłaciłem doładowanie do telefonu 30zł za 750 pkt, przelew za 1000pkt daje nam tylko 32zł :D. Policzę te punkty jako około 34zł

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]
Dawisek - Witam mireczków! Kolejny dziwny miesiąc w naszym życiu, miejmy nadzieję że ...

źródło: comment_158833227007aI5YtKUkjYsl899EUn0U.jpg

Pobierz
  • 13
@Dawisek: ja mam profil w ysense od jakiś 2 lat od tamtej pory nie zarobiłem od nich ani centa profil skończony 100% miałem kilka ankiet które kończyły zazwyczaj się po 20% i to w sumie tyle