Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #rodzina
Rozwiązanie idealne i dilujcie z tym.
1. Ślub cywilny i potem obiad tylko dla świadków i najbliższej rodziny.
2. Podróż poślubna
3. Impreza okołoślubna dla przyjaciół i znajomych, w jakimś klubie, bez weselnego zadęcia.
4,76 dla dalszej rodziny nic, niech spieprzają.

Co o tym myślicie? Jakieś wady? :D
  • 26
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Nas te dodatki w ogóle nie bawią, nie chcemy za to musieć wybierać kogo ze znajomych zaprosić, a kogo nie. Ogólnie to będzie przypominało coś między osiemnastką a firmową imprezą integracyjną. ;-)
Na pewno nie będzie tego co nas na wszelkich weselach najbardziej #!$%@?, czyli wyznaczania kto gdzie ma siedzieć i oczywiście wszelkich gier i zabaw, pierwszego tańca naturalnie też nie.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: A no i jasny sygnał że nie oczekujemy prezentów, nie wymagamy strojów wieczorowych (będzie najprawdopodobniej w leśniczówce z wiatą więc je nawet wprost odradzamy), a zamiast kwiatów niech przynoszą książki z dedykacją, to zostaną na pamiątkę.
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa byłem na takim weselu w tamtym roku. Coś innego, coś nietuzinkowego. Ślub prawie że w lesie, w domku obok poczęstunek z muzyką ze Spotify, do tego ognisko wieczorem, koniec nastąpił o 23. Połowa gości przyszła formalnie, a połowa tylko dżinsy i elegancka koszula. Było fajnie :)

Z kolei ja w tamtym roju też się zenilem, myśmy zrobili też plenerowy, w pięknej altanie jak z amerykańskich filmow. Wesele małe, na niecałe 50
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa o to pytaj już młodych, nie mnie. Z jeden strony towarzystwo powoli wykruszał się już o 22,bo dzieci, bo to bo tamto, a młodzi pewnie wykończeni a poza tym pewnie chcieli mieć noc poślubną. Nie pytałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Moje skończyliśmy o 1 bo tak mieliśmy w umowie i tak chcelismy, pamiętaj że w tym dniu musisz wstać wcześnie rano (ja wstawałem o 7) no trzeba
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Nie no, ja nie będę na pewno wstawać wcześnie rano, bo hajtniemy się w urzędzie, potem sobie gdzieś pojedziemy na co najmniej 4 tygodnie, a potem impreza. I też żadnych kwiatów potrzeby nie widzę. ;) Dlatego trzeba to odłożyć na po pandemii, nawet jak pozwolą w Polsce robić wesela, bo element podróży jest tu kluczowy ;)
  • Odpowiedz