Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
A więc wołam zainteresowanych efektem końcowym. Co prawda nalzoe jeszcze 2 warstwy lakieru polmatowego, więc jeszcze minimalnie kolor się wyrówna. Przypomnę, od świeżenie koloru, szpachlowanie pęknięć, wypełnienie ubytku w boczku oraz głębokie czyszczenie Więcej zdjęć w komentarzach #e46 #bmw #diy #cardetailing #chwalesie
AndzejGolara - A więc wołam zainteresowanych efektem końcowym. Co prawda nalzoe jeszc...

źródło: comment_1588885987ylsC7jQ7kFAkZTAsaK4Zpz.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@earthshaker: tutaj zestaw naprawczy 100 zł (szpachel, klej, łatka, skalpel, penseta, papierek ścierny i szpachtulka), farba z gotowych korow 15 zł, lakier 15, ipa może być jakakolwiek, lakier chyba 13 zł i płyn do czyszczenia 70. Colourlook drogi a i jak wyżej wspominałem to od nich to nie jest lakier tylko powłoka ochronna która musisz odnawiac.
  • Odpowiedz
@AndzejGolara: Elegancko, a powiesz mi jeszcze skąd zamawiałeś najlepiej? I takie pytanko - robiłeś coś może z tunelem środkowym? Mam w niektórych miejscach brzydkie odpryski i zastanawiam się czy moożna coś z tym zrobic.
  • Odpowiedz
przeciez to wyglada jakos dopoki nie powiekszycie zdjecia, a na zywo to jest tragedia. pomijam sens #!$%@? w jakims starym strupie bez wartosci, ale zakladajac ze ktos to robi dla zabicia czasu/frajdy, to juz pokusilbym sie o zdjecie tego napleta z siedzenia, wymiane gabek pod spodem, zeby ten naplet nie byl taki zmarszczony i wymiane zniszcznych elementow napleta, dopiero wtedy barwienie/lakierowanie ¯\_(ツ)_/¯ no ale jesli efekt ma byc tylko na foto z
  • Odpowiedz
@AndzejGolara: kurde czeka mnie to samo, ale w zeszlym roku skonczylo sie na czyszczeniu, braklo miejsca i czasu na malowanie wiec w tym roku pewnie trzeba bedzie powtórzyć :D ehh jednak mieć dom z podwórkiem lub garaż to jest coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kotnaklawiaturze: to nie jest zwykła szpachla. To specjalna wersja do skóry ktora jest miękka i pracuje razem ze skórą. Służy do wypełniania braków.

@MirekWyznajeAnonimowo: opinia jest jak dupa, każdy ma swoją, jak to wspomniałeś, po co mam się tyle #!$%@?ć dla starego strupa i wymieniać gąbki xd jakbym napisał że wymieniłem gąbki, to byś pocisnal, że po #!$%@? w takim szrocie ładować tyle kasy w naprawę fotela.
@obieq: pierwszy
  • Odpowiedz