Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
A więc wołam zainteresowanych efektem końcowym. Co prawda nalzoe jeszcze 2 warstwy lakieru polmatowego, więc jeszcze minimalnie kolor się wyrówna. Przypomnę, od świeżenie koloru, szpachlowanie pęknięć, wypełnienie ubytku w boczku oraz głębokie czyszczenie Więcej zdjęć w komentarzach #e46 #bmw #diy #cardetailing #chwalesie
AndzejGolara - A więc wołam zainteresowanych efektem końcowym. Co prawda nalzoe jeszc...

źródło: comment_1588885987ylsC7jQ7kFAkZTAsaK4Zpz.jpg

Pobierz
  • 39
via MirkoListy / WykoEvent
  • 0
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: magiczne. Jednak płyn do czyszczenia 250ml za 70 zł robi kosmiczna robotę.
@Lorenzo_von_Matterhorn: na tym wypełnieniu w boczku starałem się omijać, ale ogólnie nie zjechałem zadnej nici
@booogus: amatorsko, 3 raz robię taka operacje. W poprzednim wpisie pokazałem swoją 1 pracę na zwykłych fotelach. Później kupiłem i pomalowalem te pokazane powyżej ale nie użyłem szpachli, teraz z własnej ciekawości jej użyłem i jest o wiele lepiej :)
@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@earthshaker: z czego bierzesz? Na początek trzeba wziąć leather prep żeby zmyć stara warstwę lakieru, potem odtliszczasz IPĄ, potem farba i na końcu lakier. Wiem, że w colourlooku nie dają lakieru tylko taki płyn który tworzy warstwę ochronna, i co chyba 2 miesiące trzeba ją nakładać ponownie. Ja kupiłem typowy finisz do skóry - odpowiednik lakieru w wykończeniu polmatowym.
@AndzejGolara: Jaki koszt? Mam dokładnie ten sam kolor foteli w swoim E46, można dobrać kolorek dobrze? Napiszesz z czego korzystałes? Też mam właśnie dziurkę na fotelu pasażera i się zastanawiam czy tego nie zrobić szpachlą, tyle, że jest bezpośrednio jakby no pod dupą i zastanawiam się czy nie pęknie. Jaki jest koszt wszystkich specyfików?