Wpis z mikrobloga

Kilkanaście dni temu zrecenzowałem książkę "Sexcatcher". Jeśli ktoś jest ciekawy mojej opinii na jej temat, to odsyłam do wpisu https://www.wykop.pl/wpis/49002773/

Autorem jest Michał Szatiło, znany też pod pseudonimem Volant. W książce opisuje swoje relacje z kobietami i widać, że przychodzi mu to z wielką łatwością (w podlinkowanym wyżej wpisie można przeczytać kilka historyjek). Jakie mogą być tego przyczyny? Pewność siebie? Dobra gadka? Pewnie tak, ale czy coś jeszcze?

Z ciekawości wrzuciłem jego zdjęcie na #photofeeler. Poniżej wyniki przy 61 głosach.

Smart 9.3 (top 10%)
Trustworthy 9.1 (top 10%)
Attractive 8.9 (top 20%)

Tak więc chyba wszystko jasne...

#blackpill #przegryw #tfwnogf #volant #volantification
wyjzprz2 - Kilkanaście dni temu zrecenzowałem książkę "Sexcatcher". Jeśli ktoś jest c...

źródło: comment_1589156906SjEgCtswI3LGtJ5796cDC9.jpg

Pobierz
  • 16
@wyjzprz2: No przyznam, że jestem mocno zaskoczony jego wynikiem. Zdjęcie co prawda bardzo dobrej jakości i ładnie zapozowane, ale to powinno dawać dobre wyniki w innych kategoriach niż "dating" (imo gość wygląda na max 6/10). Najgorsze że każde wytłumaczenie, jakie przychodzi mi na myśl (np. ludzie dający max oceny "byle szybko nabić sobie karmę", czy głosujący faceci, a nie kobiety), od razu zostaje odrzucone, bo wszystkie moje fotki miały bardzo podobne
@Bumelante: @DoDoLot: @AbZu_Raymond: Gość jest jak najbardziej przeciętny i wszystko się zgadza.

Jego zdjęcie zostało ocenione przez 61 osób. Gdyby wszyscy dawali mu maksymalną ocenę "very" za 3 pkt, to otrzymałby łącznie 183 pkt.

61 * 3 = 183
Nie uzyskał jednak maksymalnej liczby punktów, bo ludzie głosowali różnie. Jego wyniki w kategorii "attractive" wyglądają następująco:
"no" (0 pkt): 5 głosów
"somewhat" (1 pkt): 19 głosów
"yes" (2 pkt):
wyjzprz2 - @Bumelante: @DoDoLot: @AbZu_Raymond: Gość jest jak najbardziej przeciętny ...

źródło: comment_1589219619zqF7nhk8mEDMO0T2IWVOJN.jpg

Pobierz
@Bumelante: @DoDoLot: @AbZu_Raymond: Kolejną kwestią jest to, że kobiety ogólnie bardo nisko oceniają atrakcyjność mężczyzn (picrel). Będąc więc przeciętniakiem (środkowy słupek) jesteś lepszy niż 81% mężczyzn, a będąc jedynie nieco powyżej przeciętnej (jeden słupek na prawo od środkowego) jesteś lepszy niż 93% mężczyzn. Stąd takie wysokie wyniki Volanta w skali decylowej. Nie ma jednak pewności, że to jest przyczyną, bo nie wiadomo, czy na jego zdjęcia głosowały wyłącznie kobiety.
wyjzprz2 - @Bumelante: @DoDoLot: @AbZu_Raymond: Kolejną kwestią jest to, że kobiety o...

źródło: comment_1589219974wrUI2zOD40UkglNapeXMzW.jpg

Pobierz
np. ludzie dający max oceny "byle szybko nabić sobie karmę"


@PanDarcy: Nie wiem, czy to miało miejsce, bo gdy chciałem szybko nabić karmę do eksperymentu z Profesorem Chrisem i głosowałem byle jak, to dostałem ostrzeżenie. Przestraszyłem się ewentualnego bana i potem już nieco ostrożniej przyznawałem oceny.

czy głosujący faceci, a nie kobiety


@PanDarcy: Taki wynik świadczy właśnie o tym, że głosowały kobiety, a nie mężczyźni. Wyjaśniłem to w dwóch powyższych
Taki wynik świadczy właśnie o tym, że głosowały kobiety, a nie mężczyźni. Wyjaśniłem to w dwóch powyższych komentarzach.


@wyjzprz2: Poprawka do tego co napisałem wyżej, a już nie mogę edytować.

Taki wynik Volanta jest bardzo prawdopodobny, jeśli ogólnie w #photofeeler na wszystkie zdjęcia głosują wyłącznie kobiety (zgodnie z tym, co pisałem wyżej). Wynik ten jest jednak jeszcze bardziej prawdopodobny, jeśli na zdjęcia pozostałych mężczyzn głosowały kobiety (dające im niskie oceny, jak
@wyjzprz2: Możesz mieć rację w tym co piszesz, ale nie to do końca było sednem mojego komentarza. Koleś ma oceny wyższe od moich o połowę skali (czy jak wolisz, ma więcej wysokich not, co daje mu większy procent względem pozostałych facetów), a wydaje mi się o góra 1-2 oczka wyżej, i to głównie za sprawą lookmaxingu i dobrej fotki, a nie genów. ¯\_(ツ)_/¯