Wpis z mikrobloga

@genesis2303: Wiadomo, tyle że pytanie te siedziało mi w głowie już dłuższy czas, a dopiero jak widzę teraz opinie osób na fb to wszędzie negatywny odbiór po jego #hot16challenge2 i partia konfederacja może ucierpieć na jego wizerunku albo wręcz odwrotnie (w ramach zasady "nie ważne co mówią, ważne że mówią"). Dlatego ciekawi mnie wasze zdanie i wasze spojrzenie na sytuacje.

@622xc: Bez różnicy. Chodzi bardziej o oddzielenie kontrowersyjnego człowieka od
@AVATARKUBA122: negatywny odbiór jest głównie za sprawą braku poparcia dla Dziambora, nie powiem żeby było mi to obojętne, bo też mnie wtedy Krul wkurzył szachami 5D, ale nie da się zaprzeczyć, że robi rozgłos o jakim przy obecnej władzy kontrolującej telewizję publiczną można sobie pomarzyć bez niego. Właściwie to zaczynam mieć wrażenie, że jakby wydał całą płytę, to byłoby za co kampanie robić, jednocześnie robiąc ją na płycie.
@AVATARKUBA122: odbiór innych ludzi doskonale pokazuje ratio pod teledyskiem, czy znajdą się ludzi którzy wezmą do siebie parafrazę tekstu który był śpiewany w Polsce od dekad (zamiast liści) no jasne że się znajdą i tacy, tylko kiedy oni się oburzają, kiedy mówi to co zwykle mówi z trybuny sejmowej? No pudło akurat wszyscy się najbardziej oburzyli kiedy tworzy w konwencji gangsta rapu kawałek na akcję charytatywną, bo dostał nominację. Niekumaci to
@AVATARKUBA122: popytaj osoby o poglądach wolnorynkowych, niekoniecznie popierających konfederację kto im zaszczepił te poglądy. W większości będzie za to odpowiedzialny Pan Janusz. Stał się twarzą wolności gospodarczej w Polsce i zgarnia cały prawicowy elektorat. Nie ujmując Mentzenowi, Dziamborowi czy Kuleszy, wiele osób głosuje na Konfederację głównie ze względu na Korwina.

Czy wyrzucić krula z Konfederacji? Nigdy. Czy chować go w szafie przed wyborami? Zawsze.