Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 64
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:00, Poniedziałek, 18 maja 2020. Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana. Słońce wstało dziś o 04:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:49. Ciemna noc zapadnie o 22:48, ale gwiazd można wypatrywać od 21:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 28
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Witajcie w ten przyjemny, deszczowy poranek :-)

Na dziś odrobina mojej kochanej japońszczyzny. @TomTailor100: Kumplu, miałem Cię wołać jakbym wrzucał coś z tamtych okolic ;-)
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
hej, kolejny poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°) U fryzjera już byliście?
Z takich być może ciekawych informacji to może zainteresuje Was fakt, że od paru dni w Polsce zaczęły się białe noce. Dla każdego miejsca pojawią się w trochę innym momencie (u mnie od dzisiaj). Załączam mapkę i życzę bezchmurnego nieba; jest jeszcze bonus w postaci srebrzystych obłoków. Załączę mapkę w następnym komentarzu.

@smutny_kojot: @keisezrG: @
  • Odpowiedz