Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
W USA o tyle jest fajnie, że polityk z danego stanu walczy o przyciągnięcie inwestycji. Doskonale wie o odpowiedzialności względem wyborców i rozwojowi regionu. U nas tego brakuje.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Dobrze zainwestował to co wcześniej uzbierał biorąc pod uwagę, że w tym roku zarobił 8 tys.$, a tendencja w rankingu jest raczej stała.

@turlajwroty: tekst zawiera słowa kluczowe do wpisania w Google plus stronę do dodania, a zakładki muszę zamykać, zmieniać itd. Dlatego nie trzymam tego i nie wklejam. Bo wtedy to nawet nie musiałbym skracać tylko leady wklejać, a nie chcę rżnąć. Albo w ogóle parę linków i
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: A bo bawię się. Goły tekst jest na FB też. Tutaj też jak zapytałem to wszyscy, że nie. Plus grafika wymusza na mnie streszczenie się maksymalnie. Tak to bym się rozpisał za bardzo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Szr1h: wzrost cen mięsa wieprzowego o 30% w 2017 roku ich mocno uderzył, zabila ich podobno biedronka. Postawili wszystko (ponad 70% wyrobów do nich szło) na sprzedaż biedronce, ta chciała maksymalizować zyski i korzystne umowy stały się mniej korzystne dla Henryka Kani, później musieli dokładać do interesu i żyli chyba kredytem jakiś czas, a sam Kania chyba za granicę uciekł xD

Szkoda, bo mieli nawet spoko kabanosy
  • Odpowiedz
W USA o tyle jest fajnie, że polityk z danego stanu walczy o przyciągnięcie inwestycji. Doskonale wie o odpowiedzialności względem wyborców i rozwojowi regionu. U nas tego brakuje.


@anthoris: u nas też tak jest, ale jakikolwiek pożytek idzie do kieszeni politykiera a nie regionalnej xD
  • Odpowiedz