Wpis z mikrobloga

#papierosy #mentole #lifehack

Uwaga wszystkim palaczom miętowych szlugów zdradzam lifehack.

1. Gonisz do apteki, kupujesz olejek eteryczny miętowy do inhalacji oraz strzykawkę i cieniutką igłę.
2. Nabierasz do strzykawki olejku i dajesz dwie małe krople na filterek każdego peta.
3. czekasz minutę żeby olejek się zaprzyjaźnił z fajkami i cieszysz się mentolowymi fajkami bez łaski Brukseli.

Jedna buteleczka i strzykawka z igłą to koszt 11 do 20 zł, 10 mililitrów tego cudu (przy wprawnej ręce) wystarczy na aromatyzacje minimum 15 paczek fajek.
Matematykę pozostawiam wam, a co do szkodliwości to nie wiem ale wydaje mi się że skoro to olejek do inhalacji to nie powinno was zabić (odrazu xd)
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SHOGOKI: to teraz słuchaj to, kupujesz w kiosku taki plaster aromatyzowany za 1,6zl i wsadzasz do paki na noc i masz mentole bez roboty. Enjoy
via Android
  • 1
@Qentin już próbowałem, gówno straszne.
Jest napisane na tym że godzinkę posiedzi ta karteczka w paczce I bedzie mentolowe.
Zdradze ci tajemnice... to gowno nie działa.
Nawet po 24 godzinach taki pet nawet nie ma prawa star obok takiego West'a Ice nawet gdyby ten 2 dni na biurku leżał xd.
A co dopiero taki klik...
@SHOGOKI: w weekend typ na stacji mi powiedziała że będą oddzielnie sprzedawane kulki do klikania. A w filtrze będzie specjalne miejsce na to. Pożyjemy zobaczymy. Tego się spodziewałem, że Polacy nie zrezygnuje z mentoli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jest dobra okazja, zeby rzucic to gowno

@majkel_bialkov: jak ktoś chce rzucić to okazja jest niepotrzebna amebo xd


@SHOGOKI: Ale okazja to mocno ułatwia. Trudniejszy dostęp to większa motywacja, bo nie chce się kombinować. Sam znam osoby, które rzuciły palenie, bo wycofali ze sprzedaży ich papierosy (smakowe).