Wpis z mikrobloga


Zastanawia mnie, o co chodzi na tym porąbanym portalu. Pierw była beznadzieja, że Duda tyle ma procent i zaczęto interesować się Szymonem Hołownią oraz WKK. Potem po rezygnacji MKB zaczęto płakać, że Trzaskowski to kretyn, miernota, i że Sikorski powinien startować, bo to #chad polskiej polityki, wspaniały dyplomata i przyszły zbawca narodu. Po ujawnieniu decyzji PO, był jeszcze większy jazgot.
Nagle jednak Trzaskowski wystąpił na jednej konferencji prasowej, przejechał RAZ małpom z PiSu po kratach, udzielił może dwóch wywiadów i już wszyscy w zachwycie, jakim to on nie jest wspaniałym mężem stanu xD
To się w pale nie mieści, ilu tu jest trolli politycznych, albo naiwniaków. PO nie wydała jeszcze nawet stówy na jego kampanię, a gość ma takie poparcie xDDDD

Jednocześnie Hołownia prowadzi od 1 do 2 streamów dziennie, jedzie po PiSie jak po burej suce jeszcze bardziej niż Trzaskowski przecież, stara się odpowiadać nawet na te niewygodne pytania, ma za sobą bardzo duże doświadczenie dziennikarskie, teologiczne, pisarskie, organizacyjne i charytatywne, a w kampanii codziennie jeździ po Polsce i robi konferencje prasowe, na stronie wisi cały jego program, stworzony przez wysokiej klasy specjalistów, którzy stoją razem z nim.

No ale Polacy lubią być pod butem partyjnym, tak samo jak #4konserwy, bo po co wybierać niezależnego kandydata, który opiera swoją kampanię na zbiórkach pieniędzy i 100% przejrzystości. Po co głosować na kogoś, kto uronił łzę, albo pracował (o zgrozo!) w programie rozrywkowym w TVNie.
Najlepiej wziąć kogoś takiego jak Trzaskowski, co zmienia zdanie raz na tydzień i będzie na partyjnym łańcuchu, tak jak my od 30 lat. I najlepiej oleje wyborców, tak jak olał warszawiaków.



#neuropa #wybory #wyboryprezydenckie2020 #tvpis #trzaskowski2020 #sikorski2020 #holownia #bekazpodludzi #lewackalogika
Sowiet_Kusy - !tl;dr na końcu
Zastanawia mnie, o co chodzi na tym porąbanym portalu....

źródło: comment_1590003027P37Bdj4jwJUmIWNKd9BN8V.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy:

przejechał RAZ małpom z PiSu po kratach

ale jak to zrobił! Małpy do tej pory skowyczą

udzielił może dwóch wywiadów

Ma codziennie konferencje/briefingi i odpowiada na pytania internautów na fejsie.

dziennikarskie, teologiczne, pisarskie, organizacyjne i charytatywne

Czaskowski ma lepsze CV do bycia prezydentem.

kradnie wiele pomysłów Hołowni (plakat, 1% dla wyznań etc.)

Możesz udowodnić, że kłamał na temat tego, że zajmował się tym w 2014-2015?
  • Odpowiedz
@yeron: > i odpowiada na pytania internautów na fejsie.
Dobrze, faktycznie to pominąłem, przepraszam.

Czaskowski ma lepsze CV do bycia prezydentem.

No to Duda ma jeszcze lepsze, bo to przecież doktor prawa i powinniśmy na niego zagłosować. Co z tego, że jest zależny. Trzaskowski też jest zależny.

Możesz udowodnić, że kłamał na temat tego, że zajmował się tym w 2014-2015?

Nie, bo nie o tym mówiłem, ale mogę udowodnić na temat
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy:

No to Duda ma jeszcze lepsze, bo to przecież doktor prawa i powinniśmy na niego zagłosować. Co z tego, że jest zależny. Trzaskowski też jest zależny.

No nie bardzo, bo Trzaskowski osiągnął więcej niż Duda w 2015.

Nie, bo nie o tym mówiłem, ale mogę udowodnić na temat tego, jak kłamał w kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy, oraz jak kłamał, że nie zostawi warszawiaków.

To fajnie, ale napisałeś, że ukradł
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: Jeśli odcedzimy z jego wypowiedzi pijarową pianę, dostaniemy klasyczny zestaw tefałenowsko-wyborczowaty: niechęć do publicznej obecności Kościoła w życiu publicznym, odrzucenie postulatu zerwania z postkomunizmem, wielkie uznanie dla „dorobku” Donalda Tuska, szyderstwa z prezydenta Andrzeja Dudy, krytyka reform sądownictwa, typowa dla III RP wizja polityki zagranicznej. Każde nowe pytanie daje przewidywalną odpowiedź. twarz w polityce niby nowa, ale płyta dobrze znana. Wciąż chodzi o to samo, żeby zatrzymać w Polsce prawdziwe
  • Odpowiedz
@yeron: > No nie bardzo, bo Trzaskowski osiągnął raczej więcej niż Duda w 2015.

Ale nadal jest zależny.
No ale zrównajmy ich, pomimo, że brałem doświadczenie Dudy jako prezydenta pod uwagę:

Duda:
- doktor nauk prawnych
- 2006–2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości
- 2008–2010 podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta
- 2007–2011 członek Trybunału Stanu
- 2010–2011 radny miasta Krakowa
- 2011–2014 poseł na Sejm RP
- 2014–2015 poseł do PE
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: przebija, bo był ministrem, odpowiadał za negocjacje budżetu 2014-2020 i jest prezydentem Warszawy i z tego co widziałem to jest bardzo pozytywnie oceniany przez mieszkańców. Do tego dochodzą kontakty międzynarodowe i znajomość języków (xD).
Średnio mi to przeszkadza, że jest częścią partii. Hołownia jakby wygrał to też by tworzył ruch społeczny/partię polityczną z myślą o wprowadzeniu swoich ludzi do Sejmu. KO/PO to znana jakość, która ma szansę na poprawę pod
  • Odpowiedz
@przegryw_muszek:

nie podnosi rękawicy podczas gdy jest proszony do debaty, w której miałby pokazać siłę swoich argumentów?

KŁAMSTWO, Hołownia nigdy nie odmówił nikomu debaty. Wręcz przeciwnie, Sasin się z propozycji debaty Dudy z Hołownią wycofał.

niechęć do publicznej obecności Kościoła w życiu publicznym

KŁAMSTWO, Hołownia postuluje rozdział Kościoła od państwa, a nie wykluczenie jego obecności.

odrzucenie postulatu zerwania z postkomunizmem

Jakim postkomunizmem? Przecież ludzie działający w komunie na jakimkolwiek znaczącym szczeblu
  • Odpowiedz
@yeron:

Średnio mi to przeszkadza, że jest częścią partii.

KO/PO to znana jakość, która ma szansę na poprawę

Dobra, tu się po prostu nie zgadzamy, bo jedyne co mógłbym więcej powiedzieć to o naiwności, a nie chcę sprowadzać rozmowy do takiego poziomu.
Najważniejsze, żeby szerzyć kulturę, a nie nienawiść, dlatego życzę Wam powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie, o co chodzi na tym porąbanym portalu.


@Sowiet_Kusy: ludzie mają dość PIS. Ot cała tajemnica. Ja np. z przyjemnością zagłosuję w 2 turze na kogokolwiek spośród czwórki Trzaskowski, Hołownia, Kosiniak, Biedroń. Na Bosaka nawet zagłosuję, choć bez przyjemności.
  • Odpowiedz
Dlaczego Holownia ubiera wszystko w piękne słówka, a nie podnosi rękawicy podczas gdy jest proszony do debaty, w której miałby pokazać siłę swoich argumentów?


@przegryw_muszek: wtf typie, oglądam Hołownię codziennie i ani razu nie odmówił nikomu debaty, bo i nikt za bardzo z nim debatować nie chce - mam przekonanie z resztą że każdego kandydata w takiej debacie by zjadl, bo facet ma niewiarygodnie obszerną wiedzę i jest niesamowicie wygadany i
  • Odpowiedz
@yeron: Chyba raczej PO to znany brak jakości. Przez ostatnie 5 lat nie zrobili NIC i nie ma powodów aby twierdzić, że za 3 lata będą mieli pomysł na rządzenie. Jak zauważył @peetee PiS tak obniżył standardy, że PO ma sporą szansę powielić wiele nieprawidłowości powstałych za rządów PiS. Parafrazując słowa proroka PO będzie nas #!$%@?ło trochę mniej niż PiS, ale to żaden powód do radości. Tutaj jest dobre miejsce dla
  • Odpowiedz
oglądałeś debatę w tvp jak zostal zjedzony, nie wiedział co powiedzieć wiec kręcił nie na temat? Upokorzyl sie tam jak malo kto


@przegryw_muszek: Hołownia? Chyba z kimś ci się pomyliło.
  • Odpowiedz