Wpis z mikrobloga

@cadcadcad
1. Na start dostajesz łóżko do spania w pokoju max dwuosobowym za które zapłacisz z pierwszej wypłaty czyli po tygodniu
2. I całe życie będziesz im pomagać? Czyli nie będziesz miał swojego życia. Jak chcesz możesz też pomagać pieniężnie lub opłacić kogoś kto zrobi im zakupy czy co tam potrzebują, będzie Cię stać bo zarabiasz w euro płacisz w złotówkach
3. Skoro masz tutaj dobra pracę to po co narzekasz i
#!$%@?. W każdym zawodzie na zachodzie zarobisz więcej niż w Polsce. Jak nie masz tyle odwagi żeby zostawić znajomych to również nie #!$%@?, że chcesz zmienić swoje życie. Opiekę dla rodziców opłacisz spokojnie, wszystko da się zorganizować. Nawet wynajem pokoju/mieszkania i pracę będąc jeszcze w Polsce. Ja tak wyjechałem mając 500 funtów w kieszeni, wydałem może z 200 zanim dostałem pierwsza tygodniowke w wysokości 400 funtów za gownoprace w fabryce (musiałem gdzieś
@KlawyMichau: potwierdzam, od ponad dekady na zachodzie, żyje jak człowiek. Wyjechałem z polskiego syfu za poprzednich rządów #!$%@? i Spoierdoxów. Obserwowałem jak za Tuska Polska dokonała skoku cywilizacyjnego, to było naprawdę udane 8 lat. Teraz obserwuje jak to wszystko jest #!$%@? spuszczane w kiblu. Polska to kondominium pisowsko rydzykowskie pod watykańskim zarządem powierniczym. Jak Duda wygra wybory to składam paszport i się wypisuje z bycia Polakiem.