Wpis z mikrobloga

Eh jak mnie to #!$%@?, umowa kończy się za miesiąc a #!$%@? szef despotą już #!$%@?, że on w sumie to nie wie czy będzie nowa, że kierownictwo jeszcze nie wie czy będą zwalniac, że kierownictwo jeszcze nie wie dlaczego on jest takim #!$%@?. Jak myślicie da rade wyjechać w tym roku za granicę na wakacje, żeby dorobić na te #!$%@? studia, czy znowu będę się musiał rozbijac po byle jakiej robocie żeby tylko czesne oplacic?
#praca #zalesie #studbaza #emigracja
  • 17
Po #!$%@? w ogóle marnować lata życia na studia w tym kraju, skoro JUŻ TERAZ nastawiasz się na emigrację? Papierkiem z polskiej uczelni można sobie na zachodzie dupę podetrzeć, a jeśli nawet Ci zależy to możesz sobie druknąć takowy jeśli chcesz "dobrze wyglądać". Przestań uprawiać masochizm bo po 30 roku życia będzie Ci o wiele trudniej emigrować.
Czemu w ogole przyjelo sie ze ukonczone studia to z automatu wyzszy prog zarobkowy? Ja aktualnie siedze w UK odkladam i szczerze nawet nie wiem na co. Czy na wyprowadzke, czy zeby zrobic studia w PL. A pochodze z miasta gdzie mieszka 20 tysiecy osob ledwie, wiec nie ma opcji tam zostac :)
@BrakWolnegoLoginu Jestes w stanie placic za studia/mieszkanie sam? To mnie najbardziej zastanawia, czy solo jestem w stanie oplacic miesiecznie jakies lokum/pokoj + do tego miesiecznie z 400 czy #!$%@? wie ile za studia. Mam wrazenie ze czeka mnie tylko wegetacja
@bialawitz no uwazam ze znam, bo tutaj w UK bez problemu sie komunikuje, czy w banku czy w szpitalu. + Mam pare lat doswiadczenia w grafice komputerowej. A i tak ciagle mam obawy czy udaloby mi sie cos znalezc