Wpis z mikrobloga

@szpongiel: nie przypisuj mi wypowiedzi innych to po pierwsze, po drugie nie będę debatował nad tym na kogo lepiej głosować, bo nie o to w tym chodzi. Wierzę jedynie, że wyjdziemy kiedys z tego #!$%@? bagna a w wiadomościach nikt nie będzie karmił rodaków bzdurami typu "Niemców drażni sukces polski". Tylko tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZielonkaUno: nic nie przypisuję. Zawołało Cię bo twój nick jest w cytowanym fragmencie. Nie ja programowałem wypok ¯\_(ツ)_/¯
Co do nadziei to zajrzyj w spoiler mojego komentarza, na który odpisałeś. Znaczy nie to, żeby w ogóle nie mieć nadziei ale do tego się to sprowadza.
Ludzie się obrzucają gównem jacy to wyborcy są debile, że wybierają #!$%@?. Nikt jakoś nie porusza fundamentalnej kwestii, że nie da się wybrać #!$%@? gdy ma
@szpongiel: obrzucaja się gownem, bo każdy z nas ma inna "ideologie". Jakbym napisał, że Biedroń na prezydenta, to ktoś krzyknie, że jestem pedau i lepszy Bosak itd.
Tu nie chodzi o to kto, a bardziej dokąd zmierza obecny stan. "Tylko daj, daj, daj." i potem biorą sie takie kwiatki jak na głównym screenie
@szpongiel

nie da się wybrać #!$%@? gdy ma się same #!$%@? opcje do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O to to... Też już nie mogę czytać, że to wina ludzi bo kogoś sobie wybrali, albo, że nie poszli na wybory.
Ja się ciągle czuję jakbym miał wybór między dżumą, a cholerą( ͡° ʖ̯ ͡°)