Wpis z mikrobloga

@pogop: "socjalne mieszkanie" i "radź se sam" w jednym zdaniu XD


@sphinxxx: i to jest smutne. Do tych ludzie nie dociera jakie różne formy pomocy dostają. Dla nich one są oczywiste, bo im się należą itd. Jakby ich zostawić choćby na trzy miesiące, żeby faktycznie "radzili sobie sami" to może by później docenili to co dostają...
Miliony ludzi musi sobie właśnie samemu radzić. Pracując, wynajmując, czy spłacając kredyt, a taka
  • Odpowiedz
tak trudno znaleźć używamy telewizor do 50 zł na olx? Przeraża mnie mentalność takich ludzi


@agdybytak: te z dupą ludzie za darmo oddają. Zapisałem się kiedyś do takiej grupy do oddawania niepotrzebnych rzeczy, bo miałem trochę zalegających fantów, niektóre nowe, a szkoda wyrzucać. Więcej niż połowa była chętna na opcję tylko z dowozem. A jak wrzuciłem do oddania ponad 100 naklejek na świeżaki, to w komentarzach istne igrzyska śmierci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mindrape:

Też już nie mogę czytać, że to wina ludzi bo kogoś sobie wybrali, albo, że nie poszli na wybory.

Hmm, zastanówmy się dla kogo taka narracja jest wygodna. Komu najbardziej służy. To i będziemy wiedzieć skąd się bierze, a ludzie w większości potem to już tylko powtarzają jak papugi.
  • Odpowiedz
@pogop: ja #!$%@?, trzeba być upośledzonym minimum w stopniu lekkim żeby się nabierać na takie bajty, #!$%@? ludzie szanujmy się xD
Ze dwa razy screeny z moich postów z trollkont lądowały na wykopie i takie dzbany się nimi jarały, że hehe patologia, socjal, madki przygłupy hurr durr, a jedynymi przygłupimi w tym wątku jest OP i wszyscy co się nabrali, elo xD
  • Odpowiedz
@pogop: Ja w tym tygodniu miałem akcje z łóżeczkiem dla dziecka. Wystawione na olx za darmo. A ludzie jeszcze problemy robią. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz