Wpis z mikrobloga

@Kaolin28: Miałam ten kask (tylko malowanie solid fluo) dokładnie przez 2 miesiące, bo mi go ukradli niecałe dwa tygodnie temu (tyle się nim nacieszyłam). W mojej opinii jako kask do miasta to jest spoko. Poniżej kilka spostrzeżeń jakie zdążyłam zauważyć przez ten krótki czas.
1. Do ok. 80km/h szum w środku jest znośny, powyżej zalecam zatyczki Alpine. Chyba, że masz wysoką szybę i się za nią schowasz to powinno być ok.
  • 1
@mikenslin kurcze muszę pójść na kompromis i wybrać coś do 400zl, każdy ma wady w tej cenie ale musze coś wybrać pomiędzy hjc sc15, LS2 ff390 i właśnie MT. Ostatnie dwa mają blendy, MT amerykański i europejski certyfikat, szybka która trudno porysować, a w każdym z nich pewnie szumi powyżej 100/h. Muszę pójść na kompromis i wybrać jeden
  • 0
@mikenslin każdy przymierzałem i w sumie w kazdym dobrze ale chyba w LS2 najlepiej tylko nie rozumiem ich materiału z którego jest wykonany kask czyli KPA nie wiem czy to ta sama klasa co poliwęglan czy niżej
@Kaolin28: Z tego co przeczytałam to jest to jakiś mix poliwęglanu, termoplastiku i jeszcze jakiś materiałów. Nie znam się aż tak bardzo na skorupach, bo co firma to inna technologia, więc też ciężko mi powiedzieć, czy akurat ta mieszanka LS2 będzie lepsza lub gorsza od mieszanki poliwęglanu jakiejś innej firmy.