Wpis z mikrobloga

@Ciascio: jestem bardzo rozczarowany, ta super xiaomi. Fatalny design, te obramowania są tak zrobione, żeby nie pasowało żadne etui i robiła się wolna przestrzeń i wpadał tam kurz, lekko chropowata prawdopodobnie też. Bez diody powiadomień, ale za to z wielkim podpisem. Po ładowaniu telefon gorąco jakbym wyjął z pieca. Te 48 mpx jakoś nie powala
Fatalny design, te obramowania są tak zrobione, żeby nie pasowało żadne etui i robiła się wolna przestrzeń i wpadał tam kurz,


@wladcakabanosow: akurat co do etui, to sugeruje kupic na ali oryginalne etui od xiaomi, oni zawsze maja to bardzo dobrze ogarniete i dobrej jakosci.
@wladcakabanosow hmm sam nie wiem na razie mi się podoba ale nie wiem jak będzie dalej. Dzisiaj pierwszy raz miałem problem z rozmowa telefoniczna że ktoś mnie nie słyszał. Temperatury nie od czułem.
@Ciascio: problemy z mikrofonem podczas rozmów telefonicznych. Dwie osoby na wykopie zgłosiły.


@KierownikW10 bardzo duża próbka biorąc pod uwagę, że ten telefon jest promowany wszędzie i pewnie podobnie się sprzedaje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Używam z pół roku, może 4 miesiące, jedyne co do tej pory odkryłem na minus to spadek prędkości Wifi 5 GHz jeśli jest coś podłączone przez BT.