Wpis z mikrobloga

Gdzie znajdujecie przyjaciol?
Mam pare kolegow, ale nie chca oni ze mna nic robic, sczegolnie teraz podczas kwarantanny.

Moi wspolokatorzy ciagle gdzies wychodza, gadaja przez telefon, a ja nie mam takiej mozliwosci.

Jedyne co robie to wychodze sobie raz na miesiac na piwo jak ktos zaproponuje, albo jakas wieksza imprezka, ale zeby sie tak spotkac jakos na spacer czy lody to nie mam nikogo ;_;

#!$%@? kwarantanna, przysiegam jak sie skonczy to bede socialnym chadem, zapiszcie ten post

#zalesie #gownowpis #przegryw #depresja #nerwica #psychologia #wychodzimyzprzegrywu #pytanie #psychologia
  • 14
@kamilek98PL: Jeszcze kilka miesięcy temu odpowiedziałabym, że na wypoku, ale po tym, jak niespodziewanie skończyły mi się dwie - wydawało mi się - udane znajomości z mirkami, to mam wrażenie, że z większością ludzi jest tutaj coś nie tak. Więc możesz pokombinować z mirkami, ale się do nich nie przywiązuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inny sposób - może jakoś przez zainteresowania, jakieś wydarzenia i spotkania związane z
@choochoomotherfucker: W sumie to lubie sztuki walki i chodze na nie, i przyznam ze poznalem tam pare osob, ale ciezko mi jakos wyciagnac do nich reke, w sensie zaoferowac jakies spotkanie czy cos, bo jednak czuje sie jakby to byli ludzie ktorych znam, a nie koledzy z ktorymi moge sie spotkac, jesli wiesz co mam na mysli? xD