Wpis z mikrobloga

@Pix777: tak bo posiadanie auta w mieście mi się najzwyczajniej w świecie nie opłaca, dodatkowo z mieszkania do biura jadę tramwajem 20 minut, samochodem jechałbym dłużej i musiałbym szukać jeszcze miejsca parkingowego (albo je opłacić). Czasowo opłaca się to nawet jak wliczę jakieś jebnięcie tramwaju (Wrocław here ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@mwmichal

@rybazryzem85: z nocnej wracasz około 6:30 a do korpo się jedzie na 8:00-9:00 właśnie po to tak jest, żeby nie trzeba było patusów w busie/tramwaju oglądać


Racja. Wszyscy pamiętamy jak wszystkie banki i wielka czwórka zaczęły zalecać pracę od 9:00, żeby smród od patusów z nocnej nie przeszedł na porządnych obywateli.
@rafal-heros: @mwmichal: Przecież „korposzczury” to takie samo głupie określenie jak „leming”, wymyślone przez boomerów i patusów, którzy myślą, że dla wszystkich bycie wykształconym to obelga. W większości korpo zarabia się dobre pieniądze, często masz elastyczne godziny pracy, a jak nie, to przychodzisz na 8:00, wychodzisz o 16. Siedzisz w czystym pomieszczeniu, w czystym ubraniu. W lecie klimatyzowane pomieszczenie, w zimie nagrzane. Dodatkowo dają jakies multisporty albo luxmedy.
@kezioezio: chciałem lekko dogryźć gościowi a Wam już dupa pęka. Staram się nie oceniać ludzi po zawodzie czy po tym co posiadają i nie lubię gdy ktoś to robi. Jeszcze umniejszanie słabszym to już całkiem nietakt i małostkowość.
Co do korpo to mamy różne cechy osobowości i np ja wytrzymałem tylko rok. Siedzenie 8h przy komputerze to nie moja praca marzeń. Do tego słuchanie rozkazów polskiego menagmentu to było straszne. Założyłem