Wpis z mikrobloga

@Mck_98 ta jasne, kiedyś można było na czym kolwiek
u mnie na ekologii to babka na kolokwium zaliczeniowe w dniu pisania tego kolokwium zaczęła mówić w jaki sposób ma być to pisane, że kartka ma być pionowo, że najpierw wpisać imię i nazwiska a później numer, że musi być czarny długopis, że wszystkie rozwiązania mają być po kolei a nie że
Ad. 3
Ad. 1...

Także oni se zawsze coś wymyślą,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebieski_mazak: Na początku egzaminu rysujesz wskazany przez prowadzącego kształt na środku kartki np. prostokąt o bokach 3 i 5 cm. Jego środek musi pozostać pusty a Ty musisz zbliżać się tekstem do niego. Takie rozwiązanie utrudnia stosowanie gotowców - nigdy nie wiadomo jaki kształt i jego rozmiar będzie na egzaminie
@Mck_98 aha, to u mnie takiego czegoś nie było, ale na tym zaliczeniu z ekologii to #!$%@?łem do śmieci jedną kartkę bo zanim ona zaczęła mówić i zanim powiedziała że kartka ma być w kratkę a nie czysta to ja już zacząłem pisać na czystej. Taka to ekologia, zamiast uprzedzić to ta se wymyślała jakieś pierdoły. Do tego babka kupowała jakieś 4-5 małych butelek wody dziennie, niegazowana Żywiec zdrój, a nam pieprzyła